Construction Equipment Polska
Volvo Services Rental Services
Dlaczego warto kupić?

Wynajem maszyn Volvo

Usługa wynajmu maszyn daje tak potrzebną dziś elastyczność w realizacji wszelkiego rodzaju projektów budowlanych. Bez względu na to czy potrzebujesz dodatkowych maszyn na okres spiętrzenia prac, w związku z sezonowością zadań spowodowaną zmianą pór roku, czy też nie jesteś pewny portfela zamówień w przyszłości i nie chcesz blokować kapitału na długo – wynajem może być najlepszym rozwiązaniem.

Nasza usługa – ze względu na wieloletnie doświadczenie Volvo, indywidualne podejście i najwyższej klasy sprzęt budowlany – z pewnością spełni Twoje oczekiwania. 

Oferujemy:

  • szeroką gamę modeli maszyn wraz z osprzętami

  • ofertę skrojona pod konkretny projekt i związane z nim szczególne wymagania

  • profesjonalne doradztwo handlowe

  • bezpłatne szkolenia operatorów z zakresu obsługi wynajmowanych maszyn

  • dostęp do sieci profesjonalnych serwisów na terenie całego kraju
  • konkurencyjne stawki za najem

  • ubezpieczenie maszyny wliczone w ratę za najem

  • możliwość zakupu maszyn na preferencyjnych zasadach

  • maszyny nie starsze niż 2 lata - efektywne, wygodne i bezpieczne

  • dzięki systemowi telematycznemu Caretrack umożliwiającemu monitorowanie parametrów pracy maszyn zwiększysz wydajność i ograniczysz ich zużycie

Wynajem maszyn Volvo
Modele we flocie wynajmu
Modele we flocie wynajmu
Modele we flocie wynajmu
Modele we flocie wynajmu

Opinie klientów:

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu / Okechamp S.A. Zakład Produkcji Podłoża

Ryszard Błoński

„W Borucinie (woj. Wielkopolskie) mieści się zakład produkcji podłoża do pieczarek Okechamp S.A. W procesie produkcyjnym ważną rolę odgrywają dwie wynajmowane ładowarki kołowe Volvo L150H. Dlaczego korzystamy z oferty wynajmu? Nowe maszyny to minimalne ryzyko kosztownego przestoju spowodowanego ich ewentualną awarią. Dlatego co 9 miesięcy wymieniamy sprzęt. Dodatkowo nie ponosimy kosztów m.in. wymiany ogumienia – wszystko reguluje umowa najmu.”

Kierownik ds. Utrzymania Ruchu i Maszyn / Stena Recycling Polska

Wojciech Błażej

"Stena Recycling Polska oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarowania odpadami oraz usług środowiskowych. Odzyskujemy wszystkie rodzaje odpadów pochodzące z działalności biznesowej i przetwarzamy je na nowe surowce, dostarczając wartościowy materiał do hut, odlewni i zakładów papierniczych na całym świecie. Nasze Centrum Recyklingu Elektroniki we Wschowie od 4 lat wynajmuje ładowarki L60H z Volvo Maszyny Budowlane Polska. Wybraliśmy je ponieważ priorytetem są dla nas bezpieczeństwo i ciągłość produkcji. W ramach współpracy wynajmowany przez nas sprzęt jest wymieniany na nowy co 5 miesięcy, dzięki czemu unikamy awarii, przestojów czy kosztów remontu."

Prezes firmy Budownictwo Drogowe Andrzej Kasprzak

Andrzej Kasprzak

„Od 1993 roku świadczę usługi ziemne i drogowe. Przygotowuję teren pod magazyny wielkopowierzchniowe, wykopy pod budynki mieszkaniowe, remontuję i przebudowuję drogi. Moja flota koparek Volvo licząca 4 koparki gąsienicowe z przedziału 20-30 ton powiększyła się ostatnio o EC300EL, którą po półrocznym okresie najmy zdecydowałem się wykupić. Skłoniła mnie do tego dobra koniunktura, konkurencyjne warunki wykupu oraz bardzo dobra historia współpracy z Volvo Maszyny Budowlane Polska. Godny zaufania sprzęt i wykwalifikowana kadra to fundament mojej działalności.”

Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas