Construction Equipment Polska
volvo-look-services-vip-treatment
Inteligentniejsze rozwiązania zaczynają się tutaj

Programy i Usługi Volvo

Redukcja CO₂. Obsługa techniczna. Przepływy pracy. Emisje. Umowy. I jeszcze dzieci. Życie właściciela firmy jest pełne wyzwań i potrzeb stojących ze sobą w sprzeczności. Na szczęście z niektórymi z nich możemy Ci pomóc.Nasze Programy i Usługi opracowano z myślą o Twojej firmie. Właśnie dlatego są tak efektywne. Wydłużają czas pracy bez przestojów i optymalizują procesy na placu budowy. Ograniczają emisje dwutlenku węgla i zwiększają zyski. Witamy w świecie naszych inteligentnych rozwiązań.

Zatrzymaj przestoje

Praca bez przestojów oznacza większe zyski. Jak więc uniknąć kosztownych przerw w pracy? Poznaj nasze usługi eliminujące przestoje.

Ogranicz emisję – nie zyski

Nie pozwól, by szybujące w górę ceny paliwa ograniczały Twoje wyniki. Odkryj wszystkie zalety naszego Programu Optymalizacji Zużycia Paliwa.

Pracuj mniej – zarabiaj więcej

Wiesz, że musisz usprawnić procesy, zoptymalizować plac budowy, ograniczyć koszty operacyjne i ukończyć pracę w uzgodnionym terminie. Ale od czego zacząć? Odpowiedź jest prosta – od naszego Programu Poprawy Wydajności.

Zwiększ bezpieczeństwo w pracy

Jak chronić najcenniejsze aktywa firmy? Zacznij od ograniczenia liczby wypadków, przestojów i nieprzewidywanych kosztów. Przeczytaj o naszym Programie Bezpieczeństwa

Rozwijaj się dalej

Masz wielkie plany dla swojej firmy i potrzebujesz pomocy w ich realizacji? Poznaj nasze Usługi Finansowe.

Dlaczego warto kupić?

Gdy Twoja firma osiągnęła szczyt wydajności, a nie chcesz kupować nowych maszyn. Zapoznaj się z naszym Programem Wynajmu.

Zdefiniuj je na nowo

Długofalowa optymalizacja inwestycji i całkowitych kosztów posiadania.