Volvo Maszyny Budowlane Polska
volvo o vce

Grupa obecna na całym świecie

O firmie Volvo CE

Nasze produkty i usługi oferowane są w ponad 125 krajach.

Doświadczenie, fachowa wiedza, rozwiązania

Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów, wytwarzanych, serwisowanych i obsługiwanych na całym świecie, oferujemy odpowiednie maszyny i właściwe rozwiązania dla każdego rodzaju zadań.

W co wierzymy

BUILDING TOMORROW

Wierzymy w zrównoważoną przyszłość. Współpracujemy z klientami z globalnej branży budowlanej, aby urzeczywistnić tę wizję dla ludzi na całym świecie.

Przeczytaj więcej

Dodawanie wartości do biznesu

Kompletne rozwiązania

Firma Volvo ma rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie. Pozwól nam zatem zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby w całym cyklu eksploatacji Twojej maszyny. Dzięki temu, że przysłuchujemy się Twoim wymaganiom, jesteśmy w stanie obniżyć całkowity koszt posiadania maszyny i zwiększyć Twoje dochody.

Klienci Volvo mają w zasięgu ręki kompleksowy zestaw usług. Volvo może zaoferować swoim klientom długoterminowe partnerstwo, zabezpieczenie przychodów i pełen zakres rozwiązań dostarczanych przez ludzi z pasją. Volvo pragnie przyczyniać się do zwiększania zwrotu z inwestycji.

Innowacje

Wyznaczamy nowe standardy w branży

Innowacje stanowią podstawę działalności firmy Volvo Construction Equipment. To polityka naszej firmy, która definiuje charakter naszej pracy. Dzięki ponad 180-letniej wiedzy w dziedzinie konstrukcji i innowacji Volvo CE wiedzie prym w rozwoju technologicznym. Najnowsze technologie traktujemy nie jako ciekawostkę, ale jako wyznacznik konkurencyjności i długoterminowego rozwoju.

Podstawowe wartości

Jakość, bezpieczeństwo, troska o środowisko

Jakość, bezpieczeństwo i troska o środowisko to naczelne wartości naszej organizacji, które przejawiają się w naszych produktach i tym, jak pracujemy.

Dowiedz się więcej o naszych podstawowych wartościach

nasza historia

Partner godny zaufania

Od momentu utworzenia w 1927 r. firma Volvo CE przerodziła się z lokalnej firmy w jednego z największych na świecie producentów sprzętu budowlanego.

Dowiedz się więcej o naszej historii

The Master Builder

Film Volvo Construction Equipment o znakomitej historii firmy Volvo CE. Zdobywca srebrnego delfina w konkursie Cannes Corporate Media & TV Awards.

Zakłady produkcyjne Volvo CE

Globalny zasięg

Volvo Construction Equipment, z siedzibą w Brukseli, to zakłady produkcyjne na całym świecie — w Szwecji, Francji, Niemczech, Polsce, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Brazylii, Indiach, Chinach i Korei. Szereg zakładów rozmieszczonych w różnych zakątkach globu zajmuje się produkcją szerokiej gamy ładowarek kołowych, koparek, wozideł przegubowych, walców do asfaltu i gruntu, rozściełaczy, osprzętu i urządzeń przeładunkowych.

Nasza sieć dealerska

Obsługiwane przez cały okres eksploatacji

Dealerzy Volvo Construction Equipment są jednym z fundamentów naszej działalności i ogniwem łączącym naszą firmę z klientami, którzy kupują i eksploatują nasze maszyny. Każdy dealer Volvo CE, zarówno duży, jak i mały, służy klientom doradztwem i wsparciem na różnych poziomach i etapach — od wyboru i zakupu maszyny odpowiedniej do potrzeb aż po zapewnienie jej serwisu i opieki przez cały okres eksploatacji.