Construction Equipment Polska
Building Tomorrow - Volvo brand movie

Grupa obecna na całym świecie

O firmie Volvo CE

Nasze produkty i usługi oferowane są w ponad 140 krajach.

Building Tomorrow

Doświadczenie, fachowa wiedza, rozwiązania

Zajmujemy pozycję wiodącego na świecie producenta wysokiej klasy maszyn budowlanych. Zatrudniamy ponad 14 000 pracowników, co sprawia, że jesteśmy jednym z największych przedsiębiorstw w branży. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów, wytwarzanych, serwisowanych i obsługiwanych na całym świecie, oferujemy odpowiednie maszyny i właściwe rozwiązania dla każdego rodzaju zadań.

W co wierzymy

Zrównoważony rozwój

Wierzymy w zrównoważoną przyszłość. Współpracujemy z klientami z globalnej branży budowlanej, aby urzeczywistnić tę wizję dla ludzi na całym świecie.

Przeczytaj więcej
Innowacje

Innowacje stanowią podstawę działalności firmy Volvo Construction Equipment. To polityka naszej firmy, która definiuje charakter naszej pracy. Dzięki ponad 180-letniej wiedzy w dziedzinie konstrukcji i innowacji Volvo CE wiedzie prym w rozwoju technologicznym. Najnowsze technologie traktujemy nie jako ciekawostkę, ale jako wyznacznik konkurencyjności i długoterminowego rozwoju. 

Dowiedz się więcej o innowacjach (materiał w jęz. angielskim)
Potencjał ludzki

Troska o innych zawsze miała priorytetowe znaczenie dla Volvo. To cel, który określa nasz stosunek wobec klientów, pracowników, dostawców i wszystkich osób, z którymi przyszło nam dzielić tę planetę. Kultura naszego przedsiębiorstwa opiera się na zaufaniu, zaangażowaniu i otwartym nastawieniu. Wierzymy, że im większą uwagę zwracamy na to, co mówią i jak widzą inni, tym bardziej umacniamy naszą pozycję. Bo żeby zmieniać świat na lepsze, potrzeba tylko jednego. Ludzi.

Możliwości rozwoju w Volvo (materiał w jęz. angielskim)

DODAWANIE WARTOŚCI DO BIZNESU

Kompletne rozwiązania

Firma Volvo ma rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie. Pozwól nam zatem zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby w całym cyklu eksploatacji Twojej maszyny. Dzięki temu, że przysłuchujemy się Twoim wymaganiom, jesteśmy w stanie obniżyć całkowity koszt posiadania maszyny i zwiększyć Twoje dochody.

Klienci Volvo mają w zasięgu ręki kompleksowy zestaw usług. Volvo może zaoferować swoim klientom długoterminowe partnerstwo, zabezpieczenie przychodów i pełen zakres rozwiązań dostarczanych przez ludzi z pasją. Volvo pragnie przyczyniać się do zwiększania zwrotu z inwestycji.

Więcej informacji o naszych usługach

Nasza sieć dealerska

Obsługiwane przez cały okres eksploatacji

Dealerzy Volvo Construction Equipment są jednym z fundamentów naszej działalności i ogniwem łączącym naszą firmę z klientami, którzy kupują i eksploatują nasze maszyny. Każdy dealer Volvo CE, zarówno duży, jak i mały, służy klientom doradztwem i wsparciem na różnych poziomach i etapach — od wyboru i zakupu maszyny odpowiedniej do potrzeb aż po zapewnienie jej serwisu i opieki przez cały okres eksploatacji.

Znajdź dealera

Zakłady produkcyjne Volvo CE

Globalny zasięg

Volvo Construction Equipment ma siedzibę w Göteborgu i zakłady produkcyjne na całym świecie — w Szwecji, Francji, Belgii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Indiach, Chinach i Korei. Szereg zakładów rozmieszczonych w różnych zakątkach globu zajmuje się produkcją szerokiej gamy ładowarek kołowych, koparek, wozideł przegubowych, walców do asfaltu i gruntu, rozściełaczy, osprzętu i urządzeń przeładunkowych.

Zobacz nasze lokalizacje

Nasza historia

Partner godny zaufania

Od momentu założenia w 1832 r. firma Volvo CE przerodziła się z lokalnego warsztatu w jednego z największych na świecie producentów sprzętu budowlanego.

Dowiedz się więcej o naszej historii (materiał w jęz. angielskim)