Construction Equipment Polska
osprzęt koparki volvo

Osprzęt

Niech Twoja maszyna Volvo pozostanie maszyną Volvo

Prawdopodobnie wybierasz Volvo dlatego, że chcesz mieć najlepszą maszynę dostępną na rynku. Dlaczego jednak wymagać mniej od osprzętu? Wyłącznie osprzęt Volvo zapewni Ci rezultaty, które chcesz osiągnąć, kupując maszynę Volvo.

Tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre do Twojej maszyny Volvo

Ponieważ różne zadania wymagają innego osprzętu, a Volvo jest producentem osprzętu oferującym największy wybór narzędzi, możesz wyposażyć swoją maszynę Volvo w takie podzespoły, które nie tylko wykorzystają pełnię jej możliwości, ale również precyzyjnie spełnią Twoje potrzeby oraz będą idealnie dopasowane do warunków pracy. Oznacza to niezrównaną wydajność, dyspozycyjność, elastyczność i uniwersalność.

Minikoparki

Koparka Volvo stanowi doskonałą bazę do montażu różnych narzędzi roboczych, a dzięki szerokiemu asortymentowi wydajnego osprzętu Volvo zyskujesz niezrównaną elastyczność i wszechstronność maszyny. Konstrukcja koparki umożliwia dostosowanie jej do konkretnego zastosowania i warunków w miejscu pracy. A im więcej możliwości ma Twoja koparka, tym więcej szans otwiera się przed Twoją firmą.

Przegląd osprzętów

Koparki kołowe

Szeroka gama łatwego do zamontowania osprzętu pozwala zaoszczędzić czas, zredukować koszty i stworzyć wielofunkcyjną maszynę. Dzięki zastosowaniu rotatorów przegubowych Steelwrist®, lekkich szybkozłączy, trwałych łyżek i młota koparki kołowe Volvo mogą kopać, ładować, rozbijać i przenosić materiał w najbardziej skuteczny i wydajny sposób.

Przegląd osprzętów

Koparki gąsienicowe

Najlepsze łyżki do maszyn Volvo projektuje właśnie firma Volvo. Bo któżby inny? Począwszy od łyżki, poprzez szybkozłącze, rotator przegubowy i układ hydrauliczny, a skończywszy na fabrycznie montowanym układzie sterowania — wszystkie te elementy są dostarczane oraz obsługiwane przez Volvo i konstrukcyjnie dostosowane do maszyn tej firmy.

Przegląd osprzętów

Ładowarki kompaktowe

Prawdopodobnie wybierasz ładowarkę kołową Volvo dlatego, że chcesz mieć najlepszą maszynę dostępną na rynku. Dlaczego więc miałbyś wymagać mniej od osprzętu? Wyłącznie osprzęt Volvo zapewni Ci rezultaty, które chciałeś osiągnąć, kupując maszynę Volvo - elastyczność i dyspozycyjność.

Przegląd osprzętów

Duże ładowarki kołowe

Wielu próbowało skopiować projekt wszechstronnych ładowarek kołowych Volvo, ale nikomu się to nie powiodło. Każdy rodzaj prac wymaga innego osprzętu, a ponieważ Volvo to producent ładowarek kołowych udostępniający szeroką gamę wszechstronnego osprzętu, możesz wyposażyć swoją ładowarkę kołową Volvo w osprzęt nie tylko świetnie sprawdzający się przy załadunku, ale i spełniający wszystkie wymogi dot. funkcjonalności i dyspozycyjności. Oznacza to niezrównaną elastyczność i wszechstronność działania.

Przegląd osprzętów

Rozściełacze gąsienicowe ABG

Stół rozściełający jest głównym elementem rozściełacza i ma kluczowe znaczenie dla jakości uzyskanej nawierzchni. Stoły Volvo to ultranowoczesne, wydajne i ekonomiczne konstrukcje, które z powodzeniem spełnią wymagania branży drogowej zarówno dziś, jak i w przyszłości.

Przegląd osprzętów

Rozściełacze kołowe ABG

Stół jest najważniejszym elementem rozściełacza decydującym o jakości wykończenia. Najlepsze w branży stoły Volvo wyróżniające się wszechstronnością i wydajnością są doskonałym rozwiązaniem dla klientów, którym zależy na niskich kosztach i niezawodności w wielu różnych zastosowaniach w budownictwie drogowym.

Przegląd osprzętów
Volvo — wyszukiwarka dealerów — osprzęt
Bądźmy w kontakcie

Chcesz złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje? Wyślij do nas wiadomość.

Bądźmy w kontakcie