Construction Equipment Polska
części serwisowe volvo

Oryginalne części serwisowe Volvo

Pamiętaj o konserwacji

Aby zapewnić produktywność i dostępność maszyny, postępuj zgodnie z programem konserwacji, używając odpowiednich części zalecanych podczas konserwacji.

Oryginalne części serwisowe Volvo

Aby stale utrzymywać maszynę w najlepszej kondycji, Volvo oferuje szeroki wybór części serwisowych, takich jak filtry, środki smarujące, środki chemiczne, akumulatory i zestawy serwisowe. Przestrzeganie programu konserwacji opracowanego dla Twojej maszyny zapewni doskonałą wydajność i dyspozycyjność, a jednocześnie pozwoli zachować spokój i maksymalną żywotność maszyny.

Każda część jest ważna!

Im lepsza jakość używanych przez Ciebie zespołów, tym więcej możesz uzyskać ze swojej maszyny Volvo. Każda część jest ważna dla dyspozycyjności i wydajności maszyny. Po co więc ryzykować?

Ogólne warunki sprzedaży usług i towarów (PDF, 275,8KB) Warunki gwarancji dla usług, części zamiennych i zespołów regenerowanych (PDF, 226,7KB)

Oryginalne filtry Volvo

Czysta wydajność

Oryginalne filtry Volvo oczyszczają powietrze i płyny z kurzu i zanieczyszczeń. Zostały zaprojektowane z myślą o zwiększaniu produktywności i bezpieczeństwa maszyn budowlanych Volvo oraz przynoszonych przez nie zysków.

Cechy przystosowanych do pracy w wymagających warunkach
oryginalnych filtrów Volvo to:

  • Wysoka skuteczność oczyszczania dostosowana do potrzeb silnika, skrzyni przekładniowej i układu hydraulicznego.
  • Duża pojemność zanieczyszczeń, która zapewnia długie okresy między wymianami bez pogorszenia działania.
  • Najwyższej jakości wkłady filtrujące.
  • Stabilna, zabezpieczona przed korozją obudowa.

Konserwacja
Pamiętaj, aby wymieniać filtry w zalecanych odstępach czasu w celu zniwelowania ryzyka przedwczesnych napraw lub wymian. 

Zestawy serwisowe Volvo

Zestawy serwisowe — wszystkie korzyści w jednym pakiecie

Zestawy serwisowe Volvo zawierają dokładnie te części, które są potrzebne przy naprawach, konserwacji i serwisie maszyn w terenie — czyli wszystko, co może zapobiec niepotrzebnym przestojom.

Oszczędzaj czas i pieniądze
Zestaw serwisowy jest tańszy niż części kupowane osobno i nie musisz tracić czasu na wyszukiwanie poszczególnych części lub oczekiwanie na serwis.

Potwierdzona jakość
Zestawy serwisowe Volvo składają się z oryginalnych części zamiennych Volvo, zapewniając wysoką jakość, której oczekujesz, i zawsze zawierają najnowsze wersje produktów.

Kategorie zestawów:

  • Zestawy do remontów i napraw: to szybkie, bezpieczne i kompletne rozwiązanie do przeprowadzania remontów i napraw.
  • Zestawy do obsługi technicznej obejmujące zestawy filtrów: zawierają one filtry, których wymianę zaleca się podczas poszczególnych planowych przeglądów.
  • Zestawy awaryjne: umożliwiają szybką naprawę maszyny w terenie.

Środki smarujące Volvo

Chroń przed zużyciem

Środki smarujące Volvo są specjalnie opracowywane, aby wspomagać wydajność maszyn Volvo poprzez:

  • Ochronę przez zużyciem i wydłużenie żywotności poszczególnych podzespołów
  • Zmniejszenie zużycia paliwa i oleju

Nasza gama olejów silnikowych, olejów hydraulicznych, olejów przekładniowych i olejów do osi jest specjalnie dostosowywana do podzespołów danej maszyny. Oferowane smary zostały dokładnie dopracowane, aby uniknąć niepotrzebnego zużycia.

Olej silnikowy Volvo VDS 4.5 jest kluczowym czynnikiem w naszym 1000-godzinnym okresie międzyobsługowym silnika.
Dowiedz się więcej

Czy znasz najnowsze produkty w ofercie olejów hydraulicznych Volvo?
Dowiedz się więcej

Oryginalne części zamienne Volvo — specjalista od środków smarujących

Dr Donald McCarthy, specjalista od środków smarujących w Volvo, wyjaśnia na podstawie swojego doświadczenia, jakie korzyści zapewnia klientom korzystanie z oryginalnych środków smarujących Volvo i jakie powstają zagrożenia, jeśli nie są one stosowane.

Oryginalne akumulatory Volvo

Moc, która spełni Twoje potrzeby

Oryginalne akumulatory Volvo od Volvo Construction Equipment mają moc wystarczającą, aby spełnić Twoje potrzeby — a nawet je przewyższają, aby poradzić sobie w naprawdę wymagających sytuacjach i warunkach.

Moc rozruchowa
Specjalna budowa separatorów ogniw akumulatora przyczynia się do zmniejszenia spadku napięcia w obciążonym akumulatorze, co pozwala uzyskać o ponad 25% większą moc rozruchową niż w przypadku alternatywnych akumulatorów rozruchowych.

Szybkie ładowanie
Ten sam stop ołowiowo-wapniowy sprawia, że do uzyskania optymalnej mocy akumulator potrzebuje znacznie mniej czasu niż akumulatory alternatywne.

Długa żywotność
Akumulator Volvo charakteryzuje się okresem eksploatacji średnio o 20% dłuższym niż inne akumulatory.

Bezpieczna obsługa
Obudowa oryginalnego akumulatora Volvo jest niezwykle wytrzymała i w normalnych warunkach użytkowania jest w 100% odporna na wycieki.

Świadomość ekologiczna
Produkcja oryginalnych akumulatorów Volvo odbywa się z najdalej posuniętą troską o zmniejszenie oddziaływania na środowisko.

AdBlue®

Dodaj, aby zwiększyć wydajność

Do redukcji emisji w silnikach Volvo Construction Equipment zgodnych z normą Stage IV wykorzystuje się AdBlue® w połączeniu z technologią selektywnej redukcji katalitycznej (SCR). 

Optymalizacja kosztów
Rozwiązanie AdBlue® pozwala uniknąć niepotrzebnych kosztów i przestojów, dając gwarancję bezpieczeństwa komponentów maszyny, optymalizacji zużycia paliwa i ograniczenia ilości spalin.

Zamów u lokalnego dealera Volvo
Roztwór jest dostępny w pojemnikach o różnej objętości, aby spełnić Twoje potrzeby; można go odebrać samodzielnie lub może zostać dostarczony bezpośrednio na teren robót.

Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Szukasz czegoś konkretnego?

Chcesz zamówić części? Chętnie pomożemy.

Złóż zlecenie