Construction Equipment Polska
Tak zaczyna się zmiana

Łatwo mówić o tym, jak ważne są zmiany. Tyle że w świecie dość już słów. Pora przejść do czynów. Świat oczekuje, że nasza branża będzie przyczyniać się do globalnego rozwoju, a przy tym ograniczać wpływ na środowisko. Budować obiekty i infrastrukturę, które poprawiają jakość życia wszystkich ludzi. Wspólnie tworzyć świat, w którym chce się żyć.

Świat liczy na to, że przekujemy słowa w czyny. Dlatego wyznaczamy kierunek tych działań, oferując rewolucyjne maszyny elektryczne. Usługi, dzięki którym klienci odnoszą większe sukcesy biznesowe.
Oraz innowacje, które odmieniają dotychczasowe metody pracy.

Tak zaczyna się zmiana
Dołącz do nas!

Zmiana zaczyna się od działań

Zmiana zaczyna się od obiegu zamkniętego

W Volvo CE wierzymy, że wydłużenie okresu eksploatacji naszych maszyn jest dobre nie tylko dla naszych klientów, ale też dla całej planety. Zobacz, co robimy, aby maszyny Volvo CE były używane przez kolejne pokolenia, jednocześnie dbając o środowisko dzięki naszym programom Volvo Reman, Certyfikowany Remont Volvo i Zatwierdzony Sprzęt Używany Volvo.

Przeczytaj więcej
Zmiana zaczyna się od elektromobilności

Żyjemy w świecie, w którym wymogi zrównoważonego rozwoju rosną z każdą chwilą. Aby skutecznie konkurować, nie wolno zaniedbać kwestii elektromobilności. Volvo CE oferuje szeroką gamę maszyn elektrycznych, które pomagają w rozwoju biznesu.

Przeczytaj więcej
Zmiana zaczyna się od ludzi

W Volvo CE pragniemy tworzyć lepszy świat. Aby się to udało, stawiamy na ludzi o zróżnicowanych perspektywach. Kiedy dowiedzieliśmy się, że wiele dziewczynek już w młodym wieku porzuca myśli o karierze inżyniera, postanowiliśmy rozbudzić w nich pasję do techniki i zachęcić je do podążania za marzeniami.

Przeczytaj artykuł
Zmiana zaczyna się od redukcji CO₂

Oferujemy sprawdzone rozwiązania, które pomagają znacząco obniżyć emisję dwutlenku węgla. W ramach współpracy analizujemy Twoje dotychczasowe metody pracy, pomagamy wyznaczać kolejne cele i ukierunkowujemy działania.

Przeczytaj więcej

Poznaj twórców zmian

Zmiana zaczyna się od Jennifer Milikowsky

Jennifer Milikowsky z Walden Hill Farms przechodzi od słów do czynów, wprowadzając zrównoważony rozwój do każdego aspektu życia. Wybierzmy się w podróż do Nowej Anglii w Stanach Zjednoczonych, by zobaczyć inspirującą historię o tym, jak maszyny elektryczne przyczyniają się do budowania lepszego świata.

Przeczytaj więcej
Zmiana zaczyna się od Godsona i Hedvigi

Przedstawiamy studentów: Godsona Osele i Hedvigę Ernst. Ich zespoły współpracowały ze sobą pod patronatem Volvo CE na różnych kontynentach, opracowując rozwiązanie do ładowania maszyn elektrycznych z dala od sieci energetycznej. Ich droga ku zrównoważonej przyszłości jest elektryzująca!

Przeczytaj więcej
Stena Recycling daje początek zmianom

Volvo ECR25 Electric w szwedzkich zakładach Stena Recycling pracuje niemal nieprzerwanie przez ponad 4000 godzin. Zapraszamy na spotkanie z Mariką Björnum, dyrektorką Działu Zakupów Stena Recycling, która wyjaśnia, dlaczego przejście na maszyny elektryczne jest korzystne zarówno dla firmy, jak i dla środowiska.

Przeczytaj więcej
PARTNERSTWO W RALLYCROSSOWYCH MISTRZOSTWACH ŚWIATA

Volvo Construction Equipment to oficjalny partner Mistrzostw Świata FIA w rallycrossie odpowiedzialny za budowę torów. Pokażemy, jak z pomocą naszych nowych produktów i usług można wprowadzać realne zmiany.

Przeczytaj więcej
Zobowiązujemy się, że do 2040 r. wszystkie pojazdy Grupy Volvo będą wolne od paliw kopalnych

Jako wiodący producent na rynku światowym nadajemy ton zmianom. Dołącz do nas w drodze ku bardziej zrównoważonej branży budowlanej.

Przeczytaj więcej
Serwisantka zajmująca się obsługą ładowarki kołowej Volvo L220H
Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, a z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Skontaktuj się z nami