Construction Equipment Polska

Volvo Maszyny Budowlane Polska to część Grupy Volvo - światowego koncernu tworzącego produkty i usługi związane z branżą budowlaną

Nasze marki to: Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus, Sunwin Bus oraz Volvo Penta.

Ponadto, Grupa Volvo oferuje swoim Klientom usługi finansowe oraz usługi serwisowe.

W ramach Grupy Volvo jesteśmy częścią Volvo Construction Equipment, międzynarodowej firmy, która rozwija, produkuje i sprzedaje sprzęt dla budownictwa i branż pokrewnych. Nasze produkty są liderami na wielu rynkach światowych i obejmują kompleksową gamę ładowarek kołowych, koparek hydraulicznych, wozideł przegubowych, zagęszczarek gruntowych i asfaltowych, układarek i miniładowarek. Oferujemy nie tylko szeroką gamę produktów, ale także sprawną obsługę na całym świecie i szereg rozwiązań dla klientów, na przykład w zakresie finansowania i używanego sprzętu.

Jesteśmy wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn budowlanych Volvo w Polsce. Sprzedajemy lub wynajmujemy maszyny nowe i używane. Zajmujemy się również dystrybucją oryginalnych części zamiennych Volvo. Posiadamy oddziały handlowe i serwisowe we wszystkich regionach Polski.

praca mechanik

Oferty pracy w Volvo Maszyny Budowlane

Może szukamy właśnie Ciebie?
Sprawdź dostępne oferty pracy

Dołącz do Nas już dziś!

Praktyki w Volvo
Aktualne oferty praktyk

Jeżeli na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko - nie przejmuj się!

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy zaznaczając w tekście chęć dołączenia do zespołu Volvo. Odezwiemy się do Ciebie gdy tylko pojawi się stanowisko wykorzystujące Twoje umiejętności.

 

Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, a z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Kontakt do nas