Construction Equipment Polska

Kontrakty Serwisowe Volvo

Wyższy poziom

Wybierz poziom Złoty i wykorzystaj potencjał połączonych funkcji swojej maszyny.

Odnieś sukces, stawiając na Kontrakty Serwisowe Volvo

W ramach Kontraktów Serwisowych Volvo masz dostęp do fachowej wiedzy, oryginalnych części i usług oraz pełnego wsparcia dealera Volvo, co przekłada się na najwyższy poziom obsługi sprzętu.

Kontrakt Serwisowy Volvo można dostosować do potrzeb, korzystając z pomocy wykwalifikowanego technika Volvo, który zna Twoją maszynę, wybierając optymalny plan konserwacji i napraw dla swojego sprzętu oraz maksymalizując czas pracy bez przestojów i rentowność.

Oto najważniejsze zalety Kontraktów Serwisowych Volvo:

Kontrola kosztów
Uzgodniona stawka godzinowa pomaga Ci w planowaniu działalności, redukuje ryzyko i podnosi konkurencyjność ofert przetargowych.

Skup się na swojej podstawowej działalności
Kontrakty Serwisowe Volvo pomagają skupić się na najważniejszym obszarze działalności, zapewniając pełen spokój ducha.

Maksymalizacja czasu pracy bez przestojów
Program serwisowy Volvo to zestaw określonych czynności i kontroli wykonywanych w Twojej maszynie przez wyszkolonych techników serwisu Volvo.

Relacje/partnerstwo z dealerem
Kontrakty Serwisowe Volvo wzmacniają relacje między dealerem i klientem, a technicy zadbają o to, by Twoja maszyna była sprawna i pracowała z maksymalną wydajnością.

Trzy poziomy

Są dostępne trzy poziomy Kontraktów Serwisowych Volvo, dzięki czemu możesz wybrać najlepszy pakiet dostosowany do potrzeb.
Do wyboru są kontrakty Złoty, Srebrny i Niebieski.