Construction Equipment Polska
Volvo Services Fuel Efficiency Report

Raport wydajności paliwowej

Łatwa analiza danych — wzrost wydajności maszyny

Raport wydajności paliwowej

Raport efektywności paliwowej jest źródłem bezcennych informacji o eksploatacji maszyny, które otwierają drogę do obniżenia kosztów i maksymalizacji rentowności. Dzięki niemu można w pełni wykorzystać potencjał maszyny i mieć pewność, że pracuje ona oszczędnie i efektywnie.

Dlaczego warto wybrać Raport wydajności paliwowej

Podejmij działanie

Raport dotyczący oszczędności paliwa pomoże Ci wykryć przyczyny niskiej efektywności i ograniczyć najistotniejszy składnik kosztów w Twojej branży — koszt paliwa. Uzyskana dzięki raportowi wiedza i jasny wgląd w informacje na temat floty, terenu robót czy poszczególnych maszyn ułatwiają podjęcie kroków niezbędnych do poprawy wydajności.

Gotowe analizy

Raport prezentowany w prostej, intuicyjnej formie, eliminuje konieczność przeglądania skomplikowanych danych, a przez to przynosi realną oszczędność czasu i pieniędzy. Masz zawsze aktualne informacje o zużyciu paliwa oraz czasie wykorzystania maszyny i zbędnej pracy jałowej, co umożliwia optymalizację wydajności eksploatacji.

Osiągaj cele

Wspólnie z przedstawicielem Volvo określasz strukturę raportu odpowiadającą zasadom funkcjonowania Twojej organizacji i konkretnym obszarom jej działalności. Dzięki temu raportowi upewnisz się, że jesteś na dobrej drodze do realizacji celów. Wystarczy dostosować go przy wykorzystaniu maksymalnie ośmiu dowolnie wybranych celów. Możesz też uwzględnić w nim aktualną cenę litra paliwa, aby przewidywać potencjalne koszty i oszczędności.

Jak to działa
  • Dane maszyny są rejestrowane przez system telematyczny CareTrack.
  • System Volvo wykorzystuje wstępnie zdefiniowane algorytmy, aby automatycznie skompilować informacje i zapisać je w czytelnym raporcie w formacie PDF, który jest regularnie wysyłany do Ciebie e-mailem. Dane są również dostępne w formatach CSV i XLS, można więc poddać je dalszej analizie.

Większe możliwości

Raporty informacyjne o maszynach

Dane telematyczne mogą być znakomitym środkiem poprawy wydajności floty i wydłużenia czasu pracy bez przestoju, ale gdy jest ich za wiele, utrudniają dotarcie do informacji naprawdę istotnych. Tu właśnie przydaje się Raport wydajności paliwowej, należący do pakietu Raportów informacyjnych o maszynach. Nasz dynamiczny system pomiaru kompiluje dane, generując łatwe do wykorzystania, gotowe raporty, które pomagają podejmować decyzje oparte na faktycznych informacjach i właściwe działania. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zapoznaj się z ich pełną gamą, obejmującą szczegółowe raporty o stanie i wydajności maszyny. 

Raport produktywności 
Pełny pakiet

Zalety tego rozwiązania są jasne, ale potrzebujesz dodatkowego wsparcia przy wdrożeniu tych idei w praktyce? Lokalny przedstawiciel Volvo pomoże Ci opracować długofalowy plan zwiększenia wydajności.

Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas