Construction Equipment Polska

Oryginalne części zużywające się Volvo

Firma Volvo oferuje pełną gamę oryginalnych części zużywających się, zaprojektowanych i przetestowanych, tak aby spełniały najwyższe oczekiwania w każdym zastosowaniu. Aby utrzymać maszynę w doskonałym stanie, Volvo oferuje części zapewniające płynną pracę najdłużej, jak to możliwe.

Aby Twoja maszyna działała jak nowa, skorzystaj z oferty dostępnych części zużywających się, takich jak części do podwozi, przewody Volvo lub system zębów Volvo. Części te zostały poddane najtrudniejszym testom, aby mogły wytrzymać ekstremalne obciążenia. Nasze rozwiązania konstrukcyjne i dobór materiałów gwarantują najwyższe parametry.

Rozwiązania dla klientów

Przegląd oferowanych produktów i usług wspomagających Twój biznes przez cały czas eksploatacji — czerp zyski każdego roku.

Ogólne warunki sprzedaży usług i towarów (PDF, 275,8KB) Warunki gwarancji dla usług, części zamiennych i zespołów regenerowanych (PDF, 226,7KB)

System zębów Volvo

Nikt nie kazałby gwieździe piłki nożnej założyć nieodpowiedniego obuwia do gry. W podobny sposób należy postrzegać łyżki do maszyn. Nie idź na żaden kompromis w zakresie jakości i postaw na system zębów Volvo, który stanowi najlepszy wybór w przypadku łyżek Volvo.

Maksymalizacja rentowności

Niższe koszty serwisowania, większa dyspozycyjność

  • Mniejsze zużycie łyżki
  • Dłuższe okresy między wymianami
  • Szybki i łatwy montaż

Większa produktywność i niższe zużycie paliwa

  • Lepszy współczynnik napełnienia łyżki
  • Doskonała zdolność penetracji
Gwarantujące wysoką wydajność zęby nowej generacji dla średnich i dużych maszyn

Nowa generacja systemu zębów Volvo zapewnia bezkonkurencyjny poziom wydajności i dyspozycyjności, umożliwiając wykorzystanie pełnego potencjału maszyn Volvo. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę inżynieryjną udoskonaliliśmy nasz sprawdzony system zębów, tak aby umożliwiać szybsze kopanie i dłuższe utrzymanie ostrości.

Szybki, łatwy i bezpieczny montaż

Dzięki nowemu systemowi blokowania Volvo montaż lub wymiana zębów to kwestia minut, co pomaga ograniczyć przestoje do minimum. Uchwyty i zęby są montowane i dostarczane razem, a w trakcie użytkowania zębów nie zachodzi konieczność wymiany sprężyn. Ponadto ten przemyślany system współpracuje ze sworzniem unieruchamiającym wielokrotnego użytku, który można umieścić z obu stron.

System zębów Volvo nowej generacji to rozwiązanie całkowicie eliminujące konieczność wbijania elementów młotkiem. Do montażu i wymiany zębów wystarcza teraz standardowy kwadratowy trzpień, co znacznie ogranicza ryzyko odniesienia obrażeń. Wystarczy włożyć, wcisnąć i upewnić się, że słychać kliknięcie!

Oryginalne części zamienne do podwozi Volvo

Spełnia najbardziej wygórowane oczekiwania

Szeroka oferta części do podwozi Volvo jest przygotowana i przetestowana z myślą o spełnianiu najwyższych standardów jakości i wydajności.

Testowane do granic
Części do podwozi są poddawane rygorystycznym testom, aby zyskać pewność, że poradzą sobie w najbardziej wymagających warunkach.

Opracowane dla Volvo Construction Equipment
Części do podwozi Volvo umożliwiają bezpieczną i efektywną pracę, wydłużają żywotność maszyny i ograniczają koszty eksploatacji.

Nakładki gumowe Volvo

  • Opracowane z myślą o maszynach budowlanych Volvo
  • Spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości

Części podwozia Volvo

Zapoznaj się z wynikami testów w ekstremalnych warunkach przeprowadzonych na łańcuchach gąsienicowych i dolnych rolkach Volvo! Części podwozia Volvo to jakość i trwałość, na których można polegać.

Przykręcane nakładki gumowe Volvo

Zwiększ swoją wszechstronność

System przykręcanych nakładek gumowych Volvo do koparek gąsienicowych to doskonałe rozwiązanie pozwalające zwiększyć wszechstronność maszyny. Oszczędzająca czas i pieniądze konstrukcja pozwała łatwo przystosować maszynę do warunków terenowych lub drogowych, dzięki czemu nie powoduje ona uszkodzeń nawierzchni.

Wszechstronność
Maszynę można łatwo przystosować do warunków terenowych lub drogowych, dzięki czemu uzyskuje się dwie maszyny w jednej. Nakładki gumowe zapewniają pełną ochronę nawierzchni i można je łatwo zdemontować, gdy potrzebna jest pełna trakcja.

Wysoka wytrzymałość
Nakładki wykonane z wytrzymałej mieszanki gumowej o dużej odporności na zużycie składają się ze stalowej płytki pokrytej trwałą gumową powłoką i poduszki gumowej, która pomaga zredukować poziom drgań i hałasu.

Dostępność
System nakładek gumowych jest dostępny zarówno jako opcja montowana fabrycznie, jak i za pośrednictwem sieci dealerów Volvo. Zestaw dostępny na rynku posprzedażnym zawiera zarówno nakładki, jak i klepki gąsienic.

Korzyści ekonomiczne
Wymiana pojedynczych nakładek gumowych, gdy zachodzi taka potrzeba, stanowi oszczędny i łatwy sposób na utrzymanie układu gąsienic koparki w dobrym stanie technicznym.

Sworznie rozprężne Volvo

Metoda na zużycie

Jest to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy zużycie elementów maszyny budowlanej powoduje luz w punktach mocowania, a otwory są wyrobione.

Trwałe rozwiązanie zapewniające oszczędności i długą trwałość
Jeśli w maszynie widać oznaki zużycia, sworznie rozprężne Volvo są doskonałym rozwiązaniem.

Szybka i łatwa instalacja, często od razu na placu robót
Sworznie rozprężne Volvo to dwie rozprężne tuleje, które wypełniają lukę i łączą ze sobą otwory mocowania.

Po zastosowaniu sworzni rozprężnych Volvo nie jest wymagana regeneracja lub obróbka elementów maszyny.

Dostępne do szerokiej gamy produktów.

Każda część jest ważna!

Im lepsza jakość używanych przez Ciebie zespołów, tym więcej możesz uzyskać ze swojej maszyny Volvo. Każda część jest ważna dla dyspozycyjności i wydajności maszyny. Po co więc ryzykować?

Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Szukasz czegoś konkretnego?

Chcesz zamówić części? Chętnie pomożemy.

Złóż zlecenie