Construction Equipment Polska
osprzęt koparki kołowej volvo

Osprzęt do koparek kołowych

Klasa sama dla siebie

Zmieniaj osprzęt

Szeroka gama łatwego do zamontowania osprzętu pozwala zaoszczędzić czas, zredukować koszty i stworzyć wielofunkcyjną maszynę. Dzięki zastosowaniu rotatorów przegubowych Steelwrist®, lekkich szybkozłączy, trwałych łyżek i młota koparki kołowe Volvo mogą kopać, ładować, rozbijać i przenosić materiał w najbardziej skuteczny i wydajny sposób.

Prosimy pamiętać, że oferta osprzętu dla poszczególnych modeli maszyn może się różnić w zależności od rynku.

Szybkozłącza

Szeroka gama szybkozłączy pozwalających operatorowi szybko i łatwo zamontować osprzęt Volvo.

Przegląd osprzętów

Łyżki

Do wyboru dostępnych jest wiele oryginalnych łyżek Volvo, które harmonijnie współpracują z koparkami Volvo. Łyżki są dostępne jako osprzęt mocowany bezpośrednio lub za pomocą szybkozłącza Volvo. Łyżki przeznaczone do współpracy z rotatorem przegubowym to łyżki typu GPX, TGX i CAX.

Przegląd osprzętów

Młoty hydrauliczne

Młot hydrauliczny Volvo oferuje stabilną moc, wytrzymałość i siłę potrzebną do penetracji trudnych materiałów. Młoty Volvo są idealnie kompatybilne z naszymi minikoparkami, koparkoładowarkami i ładowarkami ze sterowaniem burtowym o masie nieprzekraczającej dziesięciu ton.

Przegląd osprzętów

Tiltrotators

Koparka i łyżka Volvo w połączeniu z zamontowanym fabrycznie szybkozłączem i rotatorem przegubowym Steelwrist®* to niezrównana kombinacja, która oferuje wysoką wydajność, bezpieczeństwo, precyzyjne sterowanie i zmniejszone zużycie paliwa. Poznaj nowy sposób prowadzenia prac, jaki umożliwia Ci sprzęt Volvo.

Przegląd osprzętów

Osprzęt HOLMS

Osprzęt HOLMS® jeszcze bardziej zwiększa wszechstronność koparki Volvo.

Przegląd osprzętów
Volvo — wyszukiwarka dealerów — osprzęt
Bądźmy w kontakcie

Chcesz złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje? Wyślij do nas wiadomość.

Bądźmy w kontakcie