Construction Equipment Polska
osprzęt koparki kołowej volvo

Osprzęt do koparek kołowych

Klasa sama dla siebie

Zmieniaj osprzęt

Szeroka gama łatwego do zamontowania osprzętu pozwala zaoszczędzić czas, zredukować koszty i stworzyć wielofunkcyjną maszynę. Dzięki zastosowaniu rotatorów przegubowych Steelwrist®, lekkich szybkozłączy, trwałych łyżek i młota koparki kołowe Volvo mogą kopać, ładować, rozbijać i przenosić materiał w najbardziej skuteczny i wydajny sposób.

Prosimy pamiętać, że oferta osprzętu dla poszczególnych modeli maszyn może się różnić w zależności od rynku.

Szybkozłącza

Szeroka gama szybkozłączy pozwalających operatorowi szybko i łatwo zamontować osprzęt Volvo.

Przegląd osprzętów

Łyżki

Do wyboru dostępnych jest wiele oryginalnych łyżek Volvo, które harmonijnie współpracują z koparkami Volvo. Łyżki są dostępne jako osprzęt mocowany bezpośrednio lub za pomocą szybkozłącza Volvo. Łyżki przeznaczone do współpracy z rotatorem przegubowym to łyżki typu GPX, TGX i CAX.

Przegląd osprzętów

Młoty hydrauliczne

Młot hydrauliczny Volvo oferuje stabilną moc, wytrzymałość i siłę potrzebną do penetracji trudnych materiałów. Młoty Volvo są idealnie kompatybilne z naszymi minikoparkami, koparkoładowarkami i ładowarkami ze sterowaniem burtowym o masie nieprzekraczającej dziesięciu ton.

Przegląd osprzętów

Tiltrotators

Koparka i łyżka Volvo w połączeniu z zamontowanym fabrycznie szybkozłączem i rotatorem przegubowym Steelwrist®* to niezrównana kombinacja, która oferuje wysoką wydajność, bezpieczeństwo, precyzyjne sterowanie i zmniejszone zużycie paliwa. Poznaj nowy sposób prowadzenia prac, jaki umożliwia Ci sprzęt Volvo.

Przegląd osprzętów

Inne

Inne rodzaje osprzętu, dzięki którym koparka Volvo stanie się jeszcze bardziej wszechstronna.

Przegląd osprzętów
Volvo — wyszukiwarka dealerów — osprzęt
Bądźmy w kontakcie

Chcesz złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje? Wyślij do nas wiadomość.

Bądźmy w kontakcie