Construction Equipment Polska
Zatrzymaj przestoje

Usługi eliminujące przestoje (Uptime)

Przestoje są poważnym problemem dla Twojej firmy. Tracisz czas i pieniądze. Musisz więc skoncentrować się na sytuacjach, które są bezproduktywne.

Nasza gama rozwiązań eliminujących przestoje pomaga unikać nagłych przerw w pracy i kosztownych napraw. Obejmuje ona usługi od automatycznego monitorowania maszyn, po planowaną konserwację i pomoc techniczną w czasie rzeczywistym. Razem zadbajmy o ciągłość Twoich operacji.

Przeczytaj więcej poniżej.

Rozwiązanie ActiveCare łączy w sobie usługi całodobowego monitorowania maszyn i raportowania stanu floty, pomagając utrzymać park maszynowy w optymalnym stanie technicznym.

Analiza płynów pozwala uzyskać szczegółowe informacje na temat stanu maszyny, pomagając uniknąć kosztownych napraw i nieoczekiwanych przestojów.

Harmonogram obsługi technicznej można dostosowywać do realizowanych prac, tak aby minimalizować czas przestojów.

Skup się na własnej działalności i klientach, a obsługę techniczną pozostaw naszym specjalistom.

Wszystkie przewidziane przez umowę naprawy są oferowane z gwarancją uzgodnionej ceny, co umożliwia unikanie nieoczekiwanych kosztów i ułatwia planowanie wydatków.

Regularne, zaplanowane przeglądy zapobiegawcze pozwalają zyskać pewność, że maszyna zawsze jest w doskonałym stanie.

Nieodpowiednia konserwacja podwozia zmniejsza bezpieczeństwo i produktywność maszyny. Może też doprowadzić do awarii innych kluczowych komponentów.

Korzystając z tego interfejsu, można uzyskać dostęp do informacji telematycznych floty mieszanej w takim samym formacie i łatwo przenieść je do istniejących systemów.

Prosimy pamiętać, że nie cała nasza oferta jest dostępna we wszystkich krajach. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy skontaktować się z lokalnym dealerem.

Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas