Construction Equipment Polska
Volvo Services Maintenance

Obsługa techniczna

Trwały sukces

Obsługa techniczna

Obsługa techniczna pozwala klientowi skupiać się na prowadzeniu działalności, podczas gdy zaufani eksperci Volvo dbają o maszyny w jego imieniu. Harmonogram obsługi technicznej jest podyktowany potrzebami klienta — przede wszystkim zależy nam na zapewnieniu możliwie maksymalnej wydajności i produktywności. Razem z klientem ustalamy ceny obsługi technicznej według godzin pracy maszyny, kwartału kalendarzowego czy okresu obowiązywania umowy — to klient decyduje, która metoda rozliczeń najlepiej odpowiada jego budżetowi.

Harmonogram po Twojemu

Harmonogram obsługi technicznej jest dopasowany do potrzeb maszyny klienta, tak aby jak najlepiej odpowiadał wykonywanym zadaniom w miejscu pracy. Dzięki temu wykwalifikowani serwisanci Volvo — mający przy sobie odpowiednie części — zjawią się tam w najdogodniejszym terminie, minimalizując czas przestoju. A niezbędne prace wykonają w tempie ekspresowym.

Volvo na całego

Rzecz jasna, używamy tylko oryginalnych części, środków smarujących i płynów chłodzących Volvo. Aktualizujemy także oprogramowanie zainstalowane w maszynie. Wszystkie czynności zostają udokumentowane. Przejrzysta historia serwisowa rozwiewa wiele wątpliwości potencjalnych przyszłych właścicieli i stanowi o wyższej wartości rezydualnej maszyny. Harmonogram obsługi technicznej to podstawa — wspólnie z klientem ustalamy zakres wsparcia, którego oczekuje od Volvo. Dostosujemy się, nawet jeśli zależy mu tylko na dostawie części do drobnych prac serwisowych, które wykonają jego pracownicy. Dealer pomoże w dopasowaniu poziomu usług do potrzeb klienta.

Dodatkowe opcje

Rozumiemy, że każdy klient Volvo ma inne potrzeby. Dlatego oferuje szeroką gamę usług, o które można rozszerzyć harmonogram obsługi technicznej. Podczas rozmowy z dealerem można zakontraktować szereg usług:

  • Utylizacja oleju i filtrów
  • Czyszczenie maszyny
  • Inspekcja bezpieczeństwa
  • Obsługa techniczna osprzętu
  • Wymiana zużytych części
  • Serwis układu klimatyzacyjnego
Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas