Construction Equipment Polska
Interfejs API AEMP 2.0

Interfejs API AEMP 2.0

Łatwy dostęp do danych telematycznych floty mieszanej

Koniec z trudną obsługą danych telematycznych / Monitorowanie maszyn nigdy nie było łatwiejsze

Za pomocą interfejsu API AEMP 2.0 można teraz uzyskać dostęp do wszystkich informacji telematycznych floty mieszanej w takim samym formacie i z łatwością wprowadzić je do istniejących systemów. Częstym wyzwaniem, przed jakim stawali operatorzy takich flot, było równoległe korzystanie z wielu odrębnych systemów telematyki, które dostarczały różnego typu informacje w różnych formatach. Interfejs API AEMP 2.0 umożliwia teraz łatwiejszy dostęp do danych telematycznych floty mieszanej oraz ich łatwiejszą analizę, pomagając klientom w zaplanowaniu działań koniecznych do poprawy produktywności i wydajności eksploatacji.


Co to jest interfejs API AEMP 2.0?

Interfejs API AEMP 2.0 jest efektem współpracy całej branży i daje właścicielom flot mieszanych możliwość łatwego zarządzania danymi telematycznymi w jednym miejscu. Wszystkie dane są dostarczane w standardowym formacie dostosowanym przez producentów OEM spełniających wymagania normy ISO 15143-3 zgodnie z ustaloną w branży metodą i są dostępne za pośrednictwem jednego łatwo dostępnego portalu.

Solidny ładunek korzyści

Wszystkie dane telematyczne floty mieszanej w jednym miejscu

Uzyskaj kompleksowy wgląd w dane o całej flocie, w tym dotyczące eksploatacji, zużycia paliwa i lokalizacji maszyn. Właściciele flot mogą wykorzystać te wartościowe, skonsolidowane dane do analiz, aby zmaksymalizować wydajność i rentowność.


Bezproblemowa integracja z własnymi systemami

Za sprawą interfejsu API AEMP 2.0 wartościowe dane z systemu telematyki CareTrack mogą być bez trudu wykorzystane we własnych systemach klienta.


Więcej danych, więcej analiz

Wybierając interfejs API AEMP 2.0, klienci zyskają dostęp do jeszcze większej ilości danych, które pomogą im podjąć działania w celu poprawienia wydajności i produktywności podczas eksploatacji.


Łatwiejsza implementacja

Portal dla programistów zawiera zasoby potrzebne klientom i zespołom IT do łatwego skonfigurowania integracji interfejsu API z maszynami Volvo. Portal zapewnia dostęp do dokumentacji technicznej i ułatwia testowanie różnych pól danych.


Odpowiedzi na pytania

1. Jak zamówić interfejs API AEMP 2.0?

Aby zamówić interfejs API AEMP 2.0, skontaktuj się z lokalnym dealerem. Po zamówieniu usługi otrzymasz poświadczenia logowania do portalu dla programistów Volvo.

2. Co to jest portal dla programistów Volvo?

Portal dla programistów Volvo to jak sama nazwa wskazuje portal, w którym programiści mogą znaleźć dokumentację niezbędną do skonfigurowania i przetestowania integracji interfejsu API z maszynami Volvo CE. Więcej informacji na temat uzyskiwania pomocy oraz rozbudowanej sekcji z często zadawanymi pytaniami można znaleźć tutaj. Ponadto można przeglądać zastosowania interfejsu API, zmienić plan subskrypcji i znaleźć więcej informacji o systemie AEMP 2.0 oraz różnych punktach danych.


3. Jakie są inne korzyści interfejsu API AEMP 2.0 w porównaniu z wersją AEMP 1.2?

  • Udoskonalona obsługa i pomoc techniczna z dedykowaną organizacją, która odpowie na pytania i pomoże rozwiązać problemy.
  • Bezpieczniejszy i stabilniejszy transfer danych.
  • Więcej dostępnych punktów danych *.

*Uwaga: widoczność tych punktów danych może się różnić w zależności od dostawcy usług telematycznych, z którym współpracuje klient.


Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas