Construction Equipment Polska

Klubu Operatorów

Idea powołania do życia klubu, który zrzeszałby operatorów maszyn budowlanych Volvo powstała pierwotnie w Niemczech i na przestrzeni kilkunastu lat sukcesywnie opanowywała kolejne rynki. W jednych krajach jest to Fahrerclub, w innych Operators Club. Obecnie kilkanaście tysięcy operatorów w całej Europie, regularnie spotyka się z kolegami z branży, dzieli spostrzeżeniami oraz rywalizuje. Taki cel przyświeca również Klubowi Operatorów, który w 2014 roku powstał przy Volvo Maszyny Budowlane Polska. Integracja środowiska operatorów maszyn wszystkich producentów. Pierwsze lata pokazują, że tego operatorom brakowało.

Głównym, ale nie jedynym „smaczkiem” wynikającym z przynależenia do Klubu jest udział w Konkursie Klubu Operatorów. Odwiedzający nas operatorzy mierzą się z przygotowanymi wyzwaniami. Czasem jest nim ustawianie wieży z drewnianych klocków innym rozlewanie wody między kubki. Kilkudziesięciu najlepszych wygrywa przepustkę na finał krajowy konkursu, a dwójkę tryumfatorów zabieramy jako reprezentantów Polski na europejski finał. Każdy z nich może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą. Operatorzy skrzętnie z tej możliwości korzystają. W ubiegłym roku było to Alicante, a w tym włoskie Treviso. Oprócz samych zmagań uczestnicy mają okazję poznać kulturę kraju gospodarza, spróbować tradycyjnej kuchni.

Klub Operatorow

Przystąpić do Klubu Operatorów może każdy operator posiadający stosowne uprawnienia. Wystarczy wypełnić poniższy formularz. Członkostwo jest całkowicie bezpłatne. Pomoc i szczegółowe informacje zawsze otrzymać można po kontakcie na skrzynkę kluboperatorow@volvo.com.

Z każdą kolejną edycją konkursu staramy się docierać do operatorów z różnych części kraju. W 2014 roku ograniczyliśmy się do przeprowadzenia eliminacji podczas targów w Poznaniu i otwarciu placówki na Podkarpaciu. W 2015 ponownie gościli na Intermaszu i targach w Kielcach oraz w Pietrzykowicach i Białymstoku - na bardziej kameralnych spotkaniach z klientami. Powoli zapełnia się już kalendarz na 2016. Priorytetem będzie między innymi odwiedzenie operatorów z Pomorza Zachodniego. Bariera geograficzna nie może nas ograniczać. 

Dołącz do Klubu Operatorów!

Klub Operatorów!

Z dotychczasowych obserwacji, operatorzy dali się poznać jako bardzo zdyscyplinowana i gotowa na poświecenia grupa. Zdolni są pokonać wiele kilometrów żeby spotkać z kolegami klubowiczami czy to podczas targów czy innych imprez. Trzeba to doceniać. Volvo to docenia!

Posiadasz profil na portalu Facebook? Po wypełnieniu poniższego formularza rejestracyjnego nie zapomnij dołączyć do ekskluzywnej grupy Klub Operatorów na FB. Oto link, który Cię tam doprowadzi.

Formularz zgłoszeniowy do Klubu Operatorów
Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas