Construction Equipment Polska

Kalkulator czasu ładowania i pracy

Samo ładowanie elektrycznego sprzętu budowlanego jest proste – wystarczy podłączyć wtyczkę i włączyć zasilanie. Jednak to, kiedy i jak długo ładować, by uzyskać jak najdłuższy czas pracy, zależy od rodzaju wykonywanych prac. Dlatego uprościliśmy ten proces, udostępniając poniżej łatwy w obsłudze kalkulator czasu pracy. To narzędzie pozwoli szybko określić plan dnia w przypadku ładowania podczas regularnych przerw.

Ile czasu może pracować koparka?

Najpierw wybierz elektryczną maszynę budowlaną, a następnie wprowadź informacje o obciążeniu, przybliżonym czasie pracy i rozważanym typie ładowarki. Obliczymy czas pracy wybranej koparki lub ładowarki kołowej i pokażemy wymagany czas ładowania w celu wykonania danych prac.

Jakiej ładowarki potrzebuję do ładowarki kołowej?

Możesz również zobaczyć porównanie czasu ładowania maszyny przez noc względem używania szybkich ładowarek. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z elektrycznym sprzętem budowlanym, przed zapoznaniem się z naszą bogatą gamą elektrycznych pojazdów budowlanych najpierw zachęcamy do skorzystania z kalkulatora, aby przekonać się, jak nasze rozwiązania elektryczne i ładowania mogą sprostać Twoim potrzebom.

Jak będzie wyglądało ładowanie w przypadku mojego projektu?

Chcesz dowiedzieć się więcej o ładowaniu w odniesieniu do swoich potrzeb i projektów? Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z lokalnym dealerem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ładowaniu elektrycznych pojazdów budowlanych?

Ile czasu może pracować elektryczna ładowarka kołowa? Czy potrzebuję szybkiej ładowarki do mojej koparki elektrycznej? Co, jeśli na moim placu budowy nie ma dostępu do sieci energetycznej?

Pomożemy Ci w procesie elektryfikacji. Właściwe informacje mogą znacznie ułatwić eksploatację wysoce wydajnej, zeroemisyjnej floty maszyn budowlanych. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące ładowania i zasilania elektrycznego z akumulatorów, rozwiewając wszelkie wątpliwości związane z przejściem na sprzęt elektryczny.

Rozwiązania ładowania

Dlaczego warto wybrać elektryczne maszyny budowlane?

Jeśli szukasz bardziej zrównoważonych metod pracy, zeroemisyjne maszyny budowlane są idealnym rozwiązaniem. Elektryczny sprzęt budowlany ma jednak o wiele więcej zalet niż tylko mniejsza emisja dwutlenku węgla. Otwiera nowe możliwości biznesowe, umożliwiając pracę w środowiskach wrażliwych, na przykład w strefach niskiej emisji. Dzięki niemal bezgłośnej pracy osoby przebywające na placu budowy są mniej narażone na hałas. Ponadto niższe wymagania w zakresie konserwacji w porównaniu z ich odpowiednikami z silnikami wysokoprężnymi pomagają obniżyć całkowity koszt posiadania.

Zalety maszyn elektrycznych

Rewolucja zaczyna się od elektryfikacji placu budowy

Z dumą oferujemy jedną z najbogatszych w branży gam elektrycznych maszyn budowlanych – od naszej linii sprzętu kompaktowego po większe koparki i ładowarki kołowe średniej wielkości. Wszystkie powstają w jednym celu – pomagać klientom zmniejszyć ślad węglowy przy zachowaniu optymalnej mocy i wydajności. Nasza sprawdzona oferta maszyn elektrycznych pomaga branży w dążeniu do wyeliminowania paliw kopalnych z placów budowy z korzyścią dla całego świata. Jeśli pracujesz w sektorze usług publicznych i rozbiórki lub kształtowania krajobrazu i rolnictwa, mamy gotowe rozwiązanie zeroemisyjne, z którym praca stanie się bardziej zrównoważona.

Zeroemisyjny sprzęt budowlany