Construction Equipment Polska
Volvo Services Volvo reman

Volvo Reman

Niech Twoja maszyna pozostanie maszyną Volvo

Volvo Reman

Volvo Reman, nasza oferta usług regeneracji zespołów, pozwoli Twojej maszynie pracować przez długi czas, a jednocześnie pomoże Ci obniżyć koszty posiadania i eksploatacji. Im lepsza jakość używanych przez Ciebie zespołów, tym więcej możesz uzyskać ze swojej maszyny Volvo. Każda część jest ważna dla dyspozycyjności i wydajności maszyny. Po co więc ryzykować?

Więcej niż produkt — to rozwiązanie

Wydłuż trwałość maszyny z programem Volvo Reman. Tworząc eko-cykl, w którym stare części są przywracane do stanu identycznego z nowymi, działamy z korzyścią dla środowiska, a zatem z korzyścią dla wszystkich. Firma Volvo kieruje się przekonaniem, że działalność bezpieczna dla środowiska naturalnego jest korzystna nie tylko dla naszej planety, lecz również opłacalna dla naszych klientów, zapewnia przewagę nad konkurencją i poczucie bezpieczeństwa. W procesie regeneracji części Volvo Reman jest wykorzystywanych do 85% oryginalnych materiałów. Ponadto do wytworzenia regenerowanego podzespołu potrzeba o 80% mniej energii w porównaniu do produkcji nowego podzespołu.Oznacza to obniżenie emisji CO2, przez co jest to doskonały wybór zarówno dla Twojej firmy, jak i środowiska.

Krótkie terminy dostawy

Czy możesz pozwolić sobie, by czekać na naprawę lub zwykłe przebudowanie Twojej maszyny, gdy możesz otrzymać regenerowane komponenty wymienne w perfekcyjnym stanie?

Zaleta systemu wymiany polega na tym, że nie musisz czekać, by otrzymać z powrotem ten sam komponent. Przy pierwszym objawie problemów po prostu zamawiasz u swojego dealera Volvo regenerowany fabrycznie komponent wymienny. Jeżeli danego komponentu nie ma aktualnie u dealera, efektywna sieć dostaw firmy Volvo zagwarantuje, by znalazł się on wkrótce na miejscu. Nie musisz czekać na naprawę i możesz wznowić efektywna pracę po minimalnym przestoju. Następnie przesyłasz wadliwy komponent do firmy Volvo Construction Equipment w celu przeprowadzenia fabrycznej regeneracji.

Gwarancja

Regenerowane fabrycznie komponenty z gwarancją zwiększają wartość Twojej maszyny. Klient zawsze otrzyma komponent o żywotności i parametrach użytkowych bezpośrednio porównywalnych z odpowiednimi cechami nowego komponentu. Dlatego nasze komponenty regenerowane zawsze objęte są standardową gwarancją na części.

Jakość

Przyjazna dla środowiska regeneracja, umożliwiająca oszczędne wykorzystanie zasobów, wymaga użycia takiego samego wyposażenia, wiedzy i jakości, jak w przypadku produkcji nowych komponentów. Wszystkie zużyte i uszkodzone części zostają odrzucone i zastąpione nowymi oryginalnymi częściami. Do wykorzystania przy regeneracji dopuszczone są wyłącznie zatwierdzone części.

Wymiary i tolerancje komponentów regenerowanych są następnie sprawdzane równie starannie i przy zastosowaniu takich samych wymagań jakościowych, jak w naszych fabrykach. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić na regenerowane fabrycznie komponenty takiej samej gwarancji jak dla nowych oryginalnych komponentów.

Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas