Volvo Maszyny Budowlane Polska
Części wysokiej jakości

Oryginalne części zamienne Volvo oferują najwyższą jakość i zapewniają gwarantowane parametry działania Twojej maszyny Volvo. Każda część jest ważna dla dyspozycyjności i wydajności maszyny. Używaj wyłącznie części i produktów, które zostały zaprojektowane, przetestowane i zatwierdzone specjalnie pod kątem optymalnego działania - stanowi to klucz do obniżenia kosztów posiadania i eksploatacji maszyny. Volvo oferuje wysokiej jakości części oraz odpowiednie opcje serwisowe zapewniające stabilną wydajność i długi okres bezawaryjnej eksploatacji.

Każda część jest ważna!

Im lepsza jakość używanych przez Ciebie zespołów, tym więcej możesz uzyskać ze swojej maszyny Volvo. Każda część jest ważna dla dyspozycyjności i wydajności maszyny. Po co więc ryzykować?

Ogólne warunki sprzedaży usług i towarów (PDF, 275,8KB) Warunki gwarancji dla usług, części zamiennych i zespołów regenerowanych (PDF, 238,5KB)

Rozwiązania dla klientów

Przegląd oferowanych produktów i usług wspomagających Twój biznes przez cały czas eksploatacji — czerp zyski każdego roku.

Artykuły prasowe

Najnowsze artykuły na temat części Volvo

Prezentacja gamy programów Volvo Assist na rynek europejski podczas targów Intermat 2018

Volvo Construction Equipment prezentuje szeroką gamę rozwiązań Volvo Assist, z których każde wykorzystuje nowoczesny wyświetlacz Volvo Co-Pilot montowany w kabinie.

W miesiąc po spotkaniu "Na poziomie 308"

Wrzesień był udanym miesiącem nie tylko dla amatorów zbierania grzybów. Około 650 osób związanych z branżą wydobycia, przeróbki i transportu kruszyw miało okazję uczestniczyć w drugim już spotkaniu „Na poziomie 308”. Dla niewtajemniczonych...

Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Szukasz czegoś konkretnego?

Chcesz zamówić części? Chętnie pomożemy.

Złóż zlecenie