Volvo Maszyny Budowlane Polska
Części wysokiej jakości

Oryginalne części zamienne Volvo oferują najwyższą jakość i zapewniają gwarantowane parametry działania Twojej maszyny Volvo. Każda część jest ważna dla dyspozycyjności i wydajności maszyny. Używaj wyłącznie części i produktów, które zostały zaprojektowane, przetestowane i zatwierdzone specjalnie pod kątem optymalnego działania - stanowi to klucz do obniżenia kosztów posiadania i eksploatacji maszyny. Volvo oferuje wysokiej jakości części oraz odpowiednie opcje serwisowe zapewniające stabilną wydajność i długi okres bezawaryjnej eksploatacji.

Każda część jest ważna!

Im lepsza jakość używanych przez Ciebie zespołów, tym więcej możesz uzyskać ze swojej maszyny Volvo. Każda część jest ważna dla dyspozycyjności i wydajności maszyny. Po co więc ryzykować?

Ogólne warunki sprzedaży usług i towarów (PDF, 257,3KB) Warunki gwarancji dla usług, części zamiennych i zespołów regenerowanych (PDF, 238,5KB)

Rozwiązania dla klientów

Przegląd oferowanych produktów i usług wspomagających Twój biznes przez cały czas eksploatacji — czerp zyski każdego roku.

Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Szukasz czegoś konkretnego?

Chcesz zamówić części? Chętnie pomożemy.

Złóż zlecenie