Construction Equipment Polska
Części wysokiej jakości

Oryginalne części zamienne Volvo oferują najwyższą jakość i zapewniają gwarantowane parametry działania Twojej maszyny Volvo. Każda część jest ważna dla dyspozycyjności i wydajności maszyny. Używaj wyłącznie części i produktów, które zostały zaprojektowane, przetestowane i zatwierdzone specjalnie pod kątem optymalnego działania - stanowi to klucz do obniżenia kosztów posiadania i eksploatacji maszyny. Volvo oferuje wysokiej jakości części oraz odpowiednie opcje serwisowe zapewniające stabilną wydajność i długi okres bezawaryjnej eksploatacji.

Każda część jest ważna!

Im lepsza jakość używanych przez Ciebie zespołów, tym więcej możesz uzyskać ze swojej maszyny Volvo. Każda część jest ważna dla dyspozycyjności i wydajności maszyny. Po co więc ryzykować?

Ogólne warunki sprzedaży usług i towarów (PDF, 275,8KB) Warunki gwarancji dla usług, części zamiennych i zespołów regenerowanych (PDF, 226,7KB)

Rozwiązania dla klientów

Przegląd oferowanych produktów i usług wspomagających Twój biznes przez cały czas eksploatacji — czerp zyski każdego roku.

Artykuły prasowe

Najnowsze artykuły na temat części Volvo

Oferowany przez Volvo system zębów nowej generacji sprawia, że łyżka lepiej wgryza się w materiał

System zębów Volvo nowej generacji, przeznaczony do większych koparek i ładowarek kołowych firmy Volvo, oferuje lepszą skuteczność penetracji, większą trwałość użytkową i system łatwego...

Prezentacja gamy programów Volvo Assist na rynek europejski podczas targów Intermat 2018

Volvo Construction Equipment prezentuje szeroką gamę rozwiązań Volvo Assist, z których każde wykorzystuje nowoczesny wyświetlacz Volvo Co-Pilot montowany w kabinie.

W miesiąc po spotkaniu "Na poziomie 308"

Wrzesień był udanym miesiącem nie tylko dla amatorów zbierania grzybów. Około 650 osób związanych z branżą wydobycia, przeróbki i transportu kruszyw miało okazję uczestniczyć w drugim już...

Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Szukasz czegoś konkretnego?

Chcesz zamówić części? Chętnie pomożemy.

Złóż zlecenie