Construction Equipment Polska
Świat technika serwisowego
Chcesz wyruszyć z nami w nową podróż?
Dołącz do liderów branży

Volvo Construction Equipment jest jednym z największych na świecie producentów wozideł przegubowych i ładowarek kołowych oraz jednym z czołowych światowych producentów sprzętu do robót ziemnych, maszyn do budowy dróg i kompaktowego sprzętu budowlanego.
Chcesz wyruszyć z nami w nową podróż? Dajemy Ci możliwość poszerzania swoich horyzontów, jednocześnie realizując marzenia. Dołącz do naszego zespołu, zdobądź wiedzę z pierwszej ręki na temat technologii i skorzystaj z możliwości uczestniczenia w naszym programie ciągłych szkoleń.

Rynek lokalny - wolne stanowiska w salonach dealerskich

Oto Hassan

Z Sudanu do Szwecji. Od technika serwisowego do kierownika rynku usług serwisowych odpowiedzialnego za wiele krajów na Bliskim Wschodzie. Wszystko zaczęło się od zamiłowania do maszyn w dzieciństwie. Obejrzyj historię Hassana i poznaj jego rozwój kariery w Volvo CE.

Oto Sara

Jak Sara zdobyła się na odwagę, by z nieśmiałej mechaniczki zostać kierowniczką serwisu zarządzającą zespołem mechaników? Obejrzyj jej historię i przekonaj się, jakie możliwości rozwoju kariery daje Volvo CE.

Oto Helge

Helge zaczynał jako praktykant u norweskiego dealera w 2005 roku. Dziś pracuje jako dyrektor działu sprzedaży usług serwisowych i należy do zarządu. Zobacz, jak rozwijała się jego kariera w Volvo CE.

Poznaj naszych techników

Freddy, Alasdair, Leon, Hassan, Sara i Helge – ich historie i kariery są różne, ale łączy ich wielka pasja do swojej pracy.

PRACA W VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT

KARIERA I KULTURA
Chcę przejść na tę stronę

Oto Freddy

Freddy Mannström pracuje jako technik serwisowy w firmie Swecon w Szwecji. Jego pasja do maszyn zrodziła się w garażu ojca, gdy był młodym chłopcem. Dziś spełnia swoje marzenie, żyjąc z rodziną blisko natury i mając elastyczną pracę jako technik serwisowy

Oto Alasdair

Dla Alasdaira Millsa bezpieczeństwo jest ważne zarówno w pracy jako inżynier w SMT, jak i w prywatnym życiu. Ocena ryzyka jest kluczowa! Chce mieć pewność, że ani jemu, ani nikomu innemu nie stanie się krzywda, by mógł bezpiecznie wrócić do domu, gdzie czeka na niego rodzina.

Oto Leon

Leon Boots chce poznawać nowych ludzi, wykorzystywać nowe techniki i uczyć się nowych rzeczy. Może robić to wszystko, pracując jako technik serwisowy w SMT Netherlands.

Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, a z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Kontakt do nas