Construction Equipment Polska
Volvo Operator Traning

Szkolenia operatorów i ich koordynatorów

Optymalne wykorzystanie maszyn Volvo

Szkoła Mistrzów Volvo

Wszyscy codziennie stajemy przed nowymi wyzwaniami, próbując obniżyć koszty przy jednoczesnym zwiększeniu produktywności i bezpieczeństwa. Niezawodność i sprawność maszyn odgrywa ważną rolę w osiągnięciu tego celu, ale kluczem do sukcesu jest tak naprawdę efektywność operatora. Oferując naszym klientom kompleksowy pakiet szkoleniowy, chcemy wspierać rozwój operatorów i pomagać im w wykorzystaniu pełnego potencjału maszyn Volvo.

Nasi specjaliści:

Doradca Eksploatacyjny

Paweł Chmielewski

W branży budowlanej pracuję ponad 20 lat. Sprzedawałem maszyny, poznałem specyfikę pracy klientów, a ostatnio doradzałem optymalne rozwiązania w różnych zakładach w całym kraju – od zakładów przeróbki drewna, przez przedsiębiorstwa zajmujące się sergegacją odpadów komunalnych po kopalnie kruszyw. Obecnie w ramach „Szkoły Mistrzów” dzielę się naszą wiedzą z użytkownikami maszyn.

Demo-Operator

Marcin Stefański

Niebawem minie 10 lat mojej pracy w zawodzie operatora. Większość tego czasu spędziłem w kabinach różnej wielkości ładowarek kołowych. Lubię się przemieszczać, a te maszyny mi to oferują. Cieszę się, że coraz więcej osób widzi potrzebę doszkalania operatorów. Gdy ja zaczynałem do wszystkiego trzeba było dojść samodzielnie. Tym chętniej dzielę się swoją wiedzą w ramach Szkoły Mistrzów. 

Demo-Operator

Witek Szwedziński

W zawodzie operatora pracuje już 12 lat. Uwielbiam precyzję ruchów koparek - to podstawa przy budowie sieci wodno-kanalizacyjnych, które wykonywałem zanim zostałem demo-operatorem w Volvo. Przykładam duża rolę do dokładności i w codziennej pracy staram się tym zarażać kolegów po fachu. 

Mistrz operator pierwszego stopnia

Szkolenie dla operatorów maszyn

Szkolenie dla operatorów maszyn pomaga opanować do perfekcji wszystkie dodatkowe funkcje maszyn Volvo, tak aby czerpać z nich maksimum dostępnych korzyści.

 • Większe bezpieczeństwo pracy
 • Prawidłowa eksploatacja maszyny
 • Mniej przestojów

Dowiedz się więcej o Szkoleniu dla operatorów maszyn

Mistrz operator drugiego stopnia

Zaawansowane szkolenie dla operatorów

Zaawansowane szkolenie dla operatorów, znane także pod nazwą EcoOperator — skupia się przede wszystkim na podnoszeniu rentowności i wydajności w miejscu pracy.

 • Poprawa efektywności
 • Wyższa wydajność
 • Redukcja kosztów
 • Szkolenia przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi - symulatorów
Dowiedz się więcej o Zaawansowanym szkoleniu dla operatorów

Mistrz koordynator pierwszego stopnia

Szkolenie dla koordynatorów pracy operatorów

Szkolenie dla osób zarządzających flotą maszyn oraz operatorów ma na celu podniesienie poziomu profesjonalizmu i skuteczności ich codziennej pracy. 

 • Fachowe wykorzystanie floty
 • Umiejętność interpretacji raportów eksploatacyjnych
 • Wykorzystanie systemu telematycznego CareTrack
Dowiedz się więcej o szkoleniu dla koordynatorów Volvo pierwszego stopnia

Mistrz koordynator drugiego stopnia

Zaawansowane szkolenie dla koordynatorów

Wiedza i umiejętności nabyte podczas pierwszego szkolenia zostają pogłębione co owocuje podniesieniem efektywności cyku produkcyjnego zakładu. 

 • Analiza różnych wariantów zastosowanych maszyn, osprzętów i środków transportu
 • Maksymalne wykorzystanie potencjału floty
 • Wykorzystanie światowej klasy oprogramowania symulacyjnego Volvo
Dowiedz się więcej o szkoleniu dla koordynatorów Volvo drugiego stopnia

Szkoła Mistrzów Volvo

Opinia klienta:

"Szkolenie, które realizujemy przyczyni się do poprawy efektywności, ekonomiki pracy operatorów, jak również wydajności maszyn, które obecnie eksploatujemy."

Opinia klienta:

"Postęp technologiczny jaki nastąpił w przeciągu ostatnich dwunastu lat jest tak duży, że wymaga bardzo konkretnych i specjalistycznych szkoleń w zakresie wykorzystania potencjału jaki drzemie w nowoczesnych maszynach."

Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas