Construction Equipment Polska
Volvo Services New Life Services
Zdefiniuj je na nowo

Nowe życie dla maszyn Volvo

Twoja ciężko zapracowana maszyna Volvo zasługuje na coś, co da jej nowe życie — od produktów fabrycznie zregenerowanych po remont generalny. Volvo jest w stanie przywrócić Twoją maszynę do idealnego stanu. Oferujemy całą gamę elastycznych, racjonalnie skomponowanych pakietów usług, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i budżetu — z myślą o długofalowej optymalizacji wartości inwestycji i kosztów posiadania. Na nowo odkryjesz zalety swojej maszyny, gdy po regeneracji i dostosowaniu do najnowszych przepisów będzie działała tak dobrze, jak gdyby właśnie opuściła fabrykę.

certyfikowany remont volvo

Zafunduj swojej maszynie zasłużoną kurację odmładzającą, a przy okazji zadbaj o finanse swojej firmy i o środowisko naturalne.

Dowiedz się więcej
Volvo reman

Nasza oferta pozwoli Twojej maszynie pracować przez długi czas, a jednocześnie pomoże Ci obniżyć koszty posiadania i eksploatacji.

Dowiedz się więcej
Naprawy prewencyjne

Zapobiegaj zamiast leczyć. Wybierz najbardziej odpowiedni czas na naprawę oraz zakres, który Cię interesuje. 

Dowiedz się więcej

Prosimy pamiętać, że nie cała nasza oferta jest dostępna we wszystkich krajach. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy skontaktować się z lokalnym dealerem.

Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas