Construction Equipment Polska

Twoja koparka Volvo o Ciebie zadba

System Smart Viewz funkcją wykrywania przeszkód

System Smart View z funkcją wykrywania przeszkód

Ty skup się na pracy, a koparka Volvo wyposażona w system Volvo Smart View z funkcją wykrywania przeszkód zadba o Ciebie. Za pośrednictwem kamery i nowego radarowego systemu wykrywania zapewnia operatorom widok 360° otoczenia maszyny.

Rozróżnianie ludzi i obiektów

Na zatłoczonym placu budowy operatorzy mogą się obawiać, że kogoś zranią albo uszkodzą maszynę lub wyposażenie. Volvo Smart View z funkcją wykrywania przeszkód umożliwia skupienie się na pracy, podczas gdy koparka Volvo monitoruje otoczenie.

System Volvo Smart View z funkcją wykrywania przeszkód potrafi identyfikować przeszkody, takie jak ludzie lub przedmioty, pozwalając operatorowi podjąć odpowiednie działania. Dostarcza operatorowi ulepszony widok otoczenia w czacie rzeczywistym i automatyczne alerty na monitorze o wysokiej rozdzielczości, gdy wykryje przeszkody.

Funkcja bezpieczeństwa

Technologia głębokiego uczenia

Do opracowania systemu Smart View z funkcją wykrywania przeszkód wykorzystaliśmy w Volvo technologię głębokiego uczenia. Dzięki temu system może wykrywać nawet osoby kucające, pochylone lub poruszające się. Kolor ubrań również nie ma znaczenia — wszyscy są widoczni.

Funkcja poprawiająca wydajność

Spersonalizowane ustawienia radaru

W systemie Volvo Smart View z funkcją wykrywania przeszkód można ustawić zasięg radaru. Funkcja przydatna dla operatorów pracujących w ograniczonej przestrzeni — mniejsza powierzchnia wymaga mniejszego zasięgu radaru. Na łatwym w obsłudze ekranie dotykowym można również dostosowywać wyświetlane sektory.

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, a z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Skontaktuj się z nami