Construction Equipment Polska
Volvo Services Volvo certified rebuild

Certyfikowany Remont Volvo

Po co wymieniać, skoro można wyremontować?

Certyfikowany Remont Volvo

Zafunduj swojej maszynie zasłużoną kurację odmładzającą, a przy okazji zadbaj o finanse swojej firmy i o środowisko naturalne. Program Certyfikowanych Remontów Volvo pozwala Ci optymalnie wykorzystać dostępne środki finansowe i przywraca wartość Twojej maszynie — przez co staje się ona jeszcze lepszą i długofalową inwestycją. Odkryj na nowo wrodzoną siłę, wytrzymałość i moc swojej maszyny Volvo.

Ułamek ceny nowej maszyny

By Twoja maszyna Volvo znów była w najlepszej formie, nie musisz obciążać budżetu ani wyników finansowych firmy. Istotą Programu Certyfikowanych Remontów jest wykrycie i wyeliminowanie czynników powodujących pogorszenie wydajności maszyny Volvo — za ułamek ceny nowego modelu. Dłużej korzystaj z legendarnej jakości Volvo — Twoja maszyna wytrzymała próbę czasu, ale może służyć Ci jeszcze dłużej, jeśli skorzystasz z Programu Certyfikowanych Remontów Volvo.

Jakość potwierdzona certyfikatem

Jeśli zależy Ci, by remont maszyny przebiegał jak najszybciej, powierz go certyfikowanemu dealerowi Volvo, wspólnie z nim planując harmonogram remontu dopasowany do planu zleceń Twojej firmy. Jakość usług potwierdza certyfikat i pełna gwarancja Volvo, więc masz pewność, że przestój maszyny stworzonej — i odtworzonej — przez Volvo nie wymknie się spod kontroli.

Rozwiązania skrojone na miarę

Wybierz pakiet Certyfikowanego Remontu Volvo odpowiedni do swoich potrzeb, by Twój sprzęt znów działał jak nowy. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki — od Twojego budżetu i stanu maszyny po cele biznesowe i zastosowania — opracujemy ofertę, która zapewni optymalną wartość Twojej inwestycji.

Przygotowany do wydajnej pracy

Program Certyfikowanego Remontu Volvo przywróci Twojej maszynie szczytową formę. Wyremontowany sprzęt działa niemal tak samo, jak maszyny, które właśnie opuściły linię produkcyjną.

Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas