Volvo Maszyny Budowlane Polska

dane kontaktowe

Sprzedaż i wynajem maszyn


Woj. mazowieckie:

Krzysztof Waszkiel 605 789 859

krzysztof.waszkiel@volvo.com

Karol Jeżewski 697 102 879

karol.jezewski@volvo.com

 

Woj. łódzkie:

Piotr Wyrwas 605 786 566

piotr.wyrwas@volvo.com

 

Woj. świętokrzyskie:

Sebastian Szrek 605 784 625

sebastian.szrek@volvo.com

 

Woj. lubelskie:

Sebastian Szrek 605 784 625

sebastian.szrek@volvo.com

 

Woj. podlaskie:

Szymon Kliczkowski 605 786 757

szymon.kliczkowski@volvo.com

Karol Jeżewski 697 102 879

karol.jezewski@volvo.com

 

Woj. warmińsko-mazurskie:

Szymon Kliczkowski 605 786 757

szymon.kliczkowski@volvo.com

 

Woj. kujawsko-pomorskie:

Marcin Andrzejewski 601 370 693

marcin.andrzejewski@volvo.com

 

Woj. pomorskie:

Jan Gos 601 162 015

jan.gos@volvo.com

 

Woj. zachodniopomorskie:

Jarosław Dąbrowski 601 370 149

jaroslaw.jd.dabrowski@volvo.com

 

Woj. wielkopolskie:

Marek Antkowiak 601 162 321

marek.antkowiak@volvo.com

 

Woj. lubuskie:

Paweł Skrzypczak 605 782 302

pawel.skrzypczak@volvo.com

 

Woj. dolnośląskie:

Leszek Żołądek 601 181 261

leszek.zoladek@volvo.com

 

Woj. opolskie:

Sebastian Broncel 605 784 470

sebastian.broncel@volvo.com

 

Woj. śląskie:

Cezary Jończyk 691 948 337

cezary.jonczyk@volvo.com

 

Woj. małopolskie:

Sebastian Broncel 605 784 470

sebastian.broncel@volvo.com

 

Woj. podkarpackie:

Przemysław Perchel 693 695 029

przemyslaw.perchel@volvo.com

serwis


Woj. mazowieckie:

Krzysztof Rozworski 665 781 848

krzysztof.rozworski@volvo.com

 

 

 

Woj. łódzkie:

Mariusz Hejduk 601 370 739

mariusz.hejduk@volvo.com

 

Woj. świętokrzyskie:

Kamil Kozieł 605 783 315

kamil.koziel@volvo.com

 

Woj. lubelskie:

Krzysztof Rozworski 665 781 848

krzysztof.rozworski@volvo.com

 

Woj. podlaskie:

Krzysztof Rozworski 665 781 848

krzysztof.rozworski@volvo.com

 

 

 

Woj. warmińsko-mazurskie:

Roman Puczyński 601 162 292

roman.puczynski@volvo.com 

 

Woj. kujawsko-pomorskie:

Michał Makowski 605 783 598

michal.makowski@volvo.com 

 

Woj. pomorskie:

Maciej Zwerchowski 601 370 255

maciej.zwerchowski@volvo.com

 

Woj. zachodniopomorskie:

Krzysztof Gomoliszek 601 370 356

krzysztof.gomoliszek@volvo.com 

 

Woj. wielkopolskie:

Mariusz Kulczewski 605 660 761

mariusz.kulczewski@volvo.com

 

Woj. lubuskie:

Mariusz Kulczewski 605 660 761

mariusz.kulczewski@volvo.com

 

Woj. dolnośląskie:

Mariusz Mizia 601 371 682

mariusz.mizia@volvo.com

 

Woj. opolskie:

Mariusz Mizia 601 371 682

mariusz.mizia@volvo.com

 

Woj. śląskie:

Cezary Jończyk 691 948 337

cezary.jonczyk@volvo.com

 

Woj. małopolskie:

Grzegorz Głuch 605 783 293

grzegorz.gluch@volvo.com

 

Woj. podkarpackie:

Kamil Kozieł 605 783 315

kamil.koziel@volvo.com

części zamienne


Woj. mazowieckie:

Michał Pietrzak 571 301 667

michal.pietrzak@volvo.com 

 

 

 

Woj. łódzkie:

Michał Pietrzak 571 301 667

michal.pietrzak@volvo.com 

 

Woj. świętokrzyskie:

Waldemar Chrzęszczyk 695 202 398

waldemar.chrzeszczyk@volvo.com

 

Woj. lubelskie:

Michał Pietrzak 571 301 667

michal.pietrzak@volvo.com 

 

Woj. podlaskie:

Michał Pietrzak 571 301 667

michal.pietrzak@volvo.com 

 

 

 

Woj. warmińsko-mazurskie:

Roman Puczyński 601 162 292

roman.puczynski@volvo.com 

 

Woj. kujawsko-pomorskie:

Michał Makowski 605 783 598

michal.makowski@volvo.com 

 

Woj. pomorskie:

Bartosz Borek 601 392 931

bartosz.borek@volvo.com

 

Woj. zachodniopomorskie:

Piotr Żurek 605 782 890

piotr.zurek@volvo.com

 

Woj. wielkopolskie:

Krystian Stankiewicz 601 395 296

krystian.stankiewicz@volvo.com

 

Woj. lubuskie:

Krystian Stankiewicz 601 395 296

krystian.stankiewicz@volvo.com

 

Woj. dolnośląskie:

Łukasz Lipiński 665 782 249

lukasz.lipinski@volvo.com

 

Woj. opolskie:

Łukasz Lipiński 665 782 249

lukasz.lipinski@volvo.com

 

Woj. śląskie:

Tomasz Szumny 571 301 897

tomasz.szumny@volvo.com

 

Woj. małopolskie:

Tomasz Szumny 571 301 897

tomasz.szumny@volvo.com

 

Woj. podkarpackie:

Waldemar Chrzęszczyk 695 202 398

waldemar.chrzeszczyk@volvo.com

Maszyny drogowe

Woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, łódzkie, śląskie:

Andrzej Krasiński 601 371 046

andrzej.krasinski@volvo.com

Woj. zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie:

Paweł Skrzypczak 605 782 302

pawel.skrzypczak@volvo.com 

Woj. podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie i lubelskie:

Przemysław Perchel 693 695 029

przemyslaw.perchel@volvo.com

doradcy klientów serwisu

Woj. zachodniopomorskie i pomorskie:

Jacek Jadkowski 605 789 396

jacek.jadkowski@volvo.com

 

Woj. wielkopolskie i lubuskie:

Paweł Krajewski 695 206 118

pawel.krajewski@volvo.com

Woj. dolnośląskie i opolskie:

Adam Mielczarek 665 781 227

adam.mielczarek@volvo.com

 

Woj.śląskie, małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie:

Bożydar Latosiński 605 783 308

bozydar.latosinski@volvo.com

Woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie i podlaskie:

Marcin Nawrocki 601 384 155

marcin.nawrocki@volvo.com

 

Woj. podlaskie, mazowieckie, lubelskie i łódzkie:

Krystian Woźniak 571 301 963

krystian.wozniak@volvo.com

Nasza siedziba główna

Aleja Katowicka 215 
05-831 Młochów 
tel. 0048 22-383 46 50 
fax 0048 22-383 46 69

Znajdź najbliższy oddział

Zobacz wszystkich swoich dealerów Volvo Construction Equipment na mapie. Określ swoją lokalizację, znajdź najbliższego dealera i uzyskaj wskazówki dojazdu.

Znajdź najbliższy oddział
Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, a z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Kontakt do nas