Volvo Maszyny Budowlane Polska
volvo skontaktuj się z nami

Kontakt do nas

Firma Volvo ma rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie

Tutaj dowiesz się, jak można się z nami skontaktować. Zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Dziękujemy za zainteresowanie firmą Volvo CE.

Aby pomóc nam lepiej spełniać Państwa potrzeby, prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie jednego z poniższych formularzy.

adres i dane kontaktowe


WARSZAWA
, godziny otwarcia 8:00 - 17:00
Aleja Katowicka 215, 05-831 Młochów
tel. 22-383 46 50 centrala 22-383 46 83 serwis
fax 22-383 46 69 centrala 22-383 46 88 serwis
sprzedaż i wynajem Krzysztof Waszkiel
605 789 859 / krzysztof.waszkiel@volvo.com
serwis Tomasz Korytkowski
601 870 009 / tomasz.korytkowski@volvo.com
części zamienne Krzysztof Rozworski
665 781 848 / krzysztof.rozworski@volvo.com

ŁÓDŹ, godziny otwarcia 8:00 - 16:00
ul. Katowicka 43, 95-030 Rzgów
tel. 42-212 00 35
fax 42-227 32 51
sprzedaż i wynajem Piotr Wyrwas
605 786 566 / piotr.wyrwas@volvo.com
serwis Mariusz Hejduk
601 370 739 / mariusz.hejduk@volvo.com
części zamienne Krzysztof Rozworski
665 781 848 / krzysztof.rozworski@volvo.com

GDAŃSK, godziny otwarcia 8:00 - 18:00
Będzieszyn 101, 83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58-667 36 22
fax 58-667 36 20
sprzedaż i wynajem Jan Gos
601 162 015 / jan.gos@volvo.com
serwis Maciej Zwerchowski
601 370 255 / maciej.zwerchowski@volvo.com
Grzegorz Grzymała
601 162 347 / grzegorz.grzymala@volvo.com
części zamienne Krzysztof Urbanowicz
601 392 931 / krzysztof.urbanowicz@volvo.com

TORUŃ, godziny otwarcia 8:00 - 16:00
ul. Polna 131A, 87-100 Toruń
tel. 56-653 99 39
fax 56-653 99 37
sprzedaż i wynajem Marcin Andrzejewski
601 370 693 / marcin.andrzejewski@volvo.com
serwis i części Michał Makowski
605 783 598 / michal.makowski@volvo.com

OLSZTYN, godziny otwarcia 8:00 - 16:00
ul. Borowa 1, 10-242 Olsztyn
tel. 89-535 60 40
fax 89-526 10 61
sprzedaż i wynajem Szymon Kliczkowski
605 786 757 / szymon.kliczkowski@volvo.com
serwis i części Roman Puczyński
601 162 292 / roman.puczynski@volvo.com 

SZCZECIN, godziny otwarcia 8:00 - 17:00
ul. Pomorska 138-141, 70-812 Szczecin
tel. 91-462 12 47
fax 91-462 17 97
sprzedaż i wynajem Jarosław Dąbrowski
601 370 149 / jaroslaw.jd.dabrowski@volvo.com
serwis Krzysztof Gomoliszek
601 370 356 / krzysztof.gomoliszek@volvo.com
części zamienne Piotr Żurek
605 782 890 / piotr.zurek@volvo.com

SZCZECINEK, godziny otwarcia 8:00 - 16:00
ul. Harcerska 2, 78-400 Szczecinek
sprzedaż i wynajem Jarosław Dąbrowski
601 370 149 / jaroslaw.jd.dabrowski@volvo.com
serwis Krzysztof Gomoliszek
601 370 356 / krzysztof.gomoliszek@volvo.com
Jacek Jadkowski
605 789 396 / jacek.jadkowski@volvo.com
części zamienne Piotr Żurek
605 782 890 / piotr.zurek@volvo.com 

 


KRAKÓW
, godziny otwarcia 8:00 - 16:00
ul. Szwedzka 9, 32-050 Skawina
tel. 12-256 43 90
fax 12-256 43 91
sprzedaż i wynajem Sebastian Broncel
605 784 470 / sebastian.broncel@volvo.com
serwis Maciej Nowak
601 372 193 / maciej.nowak@volvo.com
Grzegorz Głuch
605 783 293 / grzegorz.gluch@volvo.com
części zamienne Jakub Wilczyński
601 382 082 / jakub.wilczynski@volvo.com 

RZESZÓW
, godziny otwarcia 8:00 - 16:00
ul. Lubelska 60, 36-050 Sokołów Małopolski
sprzedaż i wynajem Przemysław Perchel
693 695 029 / przemyslaw.perchel@volvo.com
serwis i części Kamil Kozieł
605 783 315 / kamil.koziel@volvo.com

ŚLĄSK, godziny otwarcia 8:00 - 16:00
ul. Chorzowska 134, 41-605 Świętochłowice
sprzedaż i wynajem Sebastian Broncel
605 784 470 / sebastian.broncel@volvo.com
Cezary Jończyk
691 948 337 / cezary.jonczyk@volvo.com
serwis Maciej Nowak 
601 372 193 / maciej.nowak@volvo.com
części zamienne Jakub Wilczyński
601 382 082 / jakub.wilczynski@volvo.com


KIELCE
, godziny otwarcia 8:00 - 16:00
ul. Zakładowa 1, 26-052 Sitkówka Nowiny
tel. 41-301 42 42
fax 41-301 42 41
sprzedaż i wynajem Sebastian Rosół
605 784 625 / sebastian.rosol@volvo.com
serwis i części Kamil Kozieł
605 783 315 / kamil.koziel@volvo.com


WROCŁAW
, godziny otwarcia 8:00 - 16:00
ul. Fabryczna 28, 55-080 Pietrzykowice
tel. 71-780 06 60
fax 71-780 06 63
sprzedaż i wynajem Leszek Żołądek
601 181 261 / leszek.zoladek@volvo.com
Paweł Skrzypczak
605 782 302 / pawel.skrzypczak@volvo.com
serwis
Mariusz Mizia
601 371 682 / mariusz.mizia@volvo.com
części zamienne Łukasz Lipiński
665 782 249 / lukasz.lipinski@volvo.com

POZNAŃ, godziny otwarcia 8:00 - 16:00
ul. Platynowa 18, 62-052 Komorniki k.Poznania 
tel. 61-893 56 00
fax 61-893 56 15
sprzedaż i wynajem Marek Antkowiak
601 162 321 / marek.antkowiak@volvo.com
serwis Mariusz Kulczewski
605 660 761 / mariusz.kulczewski@volvo.com
części zamienne Krystian Stankiewicz
601 395 296 / krystian.stankiewicz@volvo.com

BIAŁYSTOK
sprzedaż i wynajem
Szymon Kliczkowski
605 786 757 / szymon.kliczkowski@volvo.com
Krzysztof Waszkiel
605 789 859 / krzysztof.waszkiel@volvo.com
serwis Tomasz Korytkowski
601 870 009 / tomasz.korytkowski@volvo.com
części zamienne Krzysztof Rozworski
665 781 848 / krzysztof.rozworski@volvo.com 

Bądźmy w kontakcie

Zapytanie o sprzęt

Chcesz złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje? Chętnie pomożemy.

Zapytaj o nasz sprzęt
Zapytanie o części

Szukasz czegoś konkretnego? Skontaktuj się z nami, a z chęcią Ci pomożemy.

Zapytaj o części
Zapytanie o części

Skontaktuj się z nami, a chętnie porozmawiamy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Poproś o informacje na temat osprzętu
Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, a z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Kontakt do nas