Construction Equipment Polska
osprzęt koparki volvo

Młoty hydrauliczne

Rozbiją każdą przeszkodę

Stała moc, trwałość i siła rozbijania

Niezależnie od zadania młoty hydrauliczne Volvo oferują imponujące rezultaty. Ogromna energia uderzenia, silnik o dwóch prędkościach i szeroka gama dostępnych narzędzi roboczych sprawiają, że młoty Volvo stanowią elastyczne i dopasowane do potrzeb rozwiązanie, idealne do wielu różnych zastosowań. Każdy szczegół młota Volvo zaprojektowano tak, by umożliwiał doskonałe współdziałanie z maszyną Volvo. Oferowane młoty dostarczamy w postaci kompleksowego pakietu — a więc razem ze wskazanymi przewodami, uchwytami i narzędziami — dzięki czemu możesz od razu brać się do pracy.

Wraz z młotami Volvo zyskujesz niezawodność i wsparcie marki Volvo oraz sieci dealerów. Młoty i nośniki są sprzedawane i serwisowane przez lokalnego dealera Volvo i są objęte pełną gwarancją producenta. Oferujemy Ci wsparcie, dzięki któremu możesz korzystać z naszej wszechstronnej sieci techników, części, narzędzi roboczych, warsztatów i dealerów Volvo.

Młoty hydrauliczne Volvo — kluczowe cechy produktu

Film przedstawiający szeroki asortyment młotów hydraulicznych do koparek od Volvo Construction Equipment. Ten wytrzymały osprzęt został zaprojektowany w taki sposób, by pracować w doskonałej harmonii z koparkami Volvo — w specyficznych warunkach i obszarach zastosowania.

Minikoparka

Każdy detal młota Volvo, od konstrukcji podzespołów po idealne wyważenie masy i mocy, zaprojektowano z myślą o harmonijnej współpracy z minikoparkami Volvo.

Przegląd młotów hydraulicznych
Koparka gąsienicowa

Moc, wydajność i elastyczność. Niezależnie od zadania młoty hydrauliczne Volvo oferują niezrównane rezultaty.

Przegląd młotów hydraulicznych
Koparka kołowa

Z młotami hydraulicznymi Volvo zaprojektowanymi do ciężkiej pracy możesz wykonywać najcięższe zadania oraz pracować wydajniej i dłużej.

Przegląd młotów hydraulicznych
Volvo — wyszukiwarka dealerów — osprzęt
Bądźmy w kontakcie

Chcesz złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje? Wyślij do nas wiadomość.

Bądźmy w kontakcie