Construction Equipment Polska

PARTNERSTWO W WORLD RX

PRZEWODZIMY ELEKTRYCZNEJ EWOLUCJI

Transformacja naszego społeczeństwa w kierunku elektrycznej przyszłości to nie tylko zmiana, której jesteśmy częścią – to wyścig, w którym prowadzimy. Ten wyścig nie może czekać

Mając największą ofertę maszyn elektrycznych i rozwiązań w zakresie ładowania spośród wszystkich producentów sprzętu budowlanego, przecieramy w branży szlak prowadzący do neutralnej węglowo przyszłości.

Dlatego współpracujemy przy organizacji Rallycrossowych Mistrzostw Świata FIA, które także przechodzą elektryczną transformację. Ta ewolucja na pełnych obrotach jest doskonałym odzwierciedleniem naszej własnej niezbędnej transformacji w kierunku rozwiązań zasilanych w sposób zrównoważony.

Jako oficjalny dostawca sprzętu budowlanego i oficjalny partner przy budowie torów pokazujemy, że zrównoważona zmiana nie musi oznaczać niższej mocy i gorszych osiągów. Za sprawą naszych wspólnych ambicji zeroemisyjna jazda jeszcze nigdy nie była tak ekscytująca. Jaki jest nasz sekret?

BUDOWA TORU

Budując trasy na najbardziej niesamowitych torach wyścigowych na całym świecie, zapewniamy najlepsze emocje. Tam, gdzie nawet niewielkie korekty o kilka centymetrów mają ogromne znaczenie, nasze wiodące rozwiązania w zakresie maszyn i usług pomagają dawać zastrzyk adrenaliny i dreszczyk emocji przy jak najniższym poziomie emisji. Wykorzystując nasz dynamiczny tor testowy w Eskilstunie, projektujemy i testujemy funkcje, dzięki którym rywalizacja jest elektryzująco zacięta.

Przeczytaj więcej o naszej pracy przy budowie toru

ODHOLOWYWANIE PO WYPADKU

Choć nie da się przewidzieć, co przyniesie każdy zakręt na torze, wszyscy mogą liczyć na najwyższy poziom bezpieczeństwa. Opracowaliśmy pierwsze na świecie rozwiązanie umożliwiające usuwanie elektrycznych samochodów rallycrossowych z toru od razu po wypadku – szybko i skutecznie – stawiając bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Nasze partnerstwo z firmą ENGCON i zespołem Granfors Racing zaowocowało wprowadzeniem pierwszego rozwiązania tego typu przez FIA.

Przeczytaj więcej o naszym wyjątkowym rozwiązaniu bezpiecznego odholowywania

PROMUJEMY RÓŻNORODNOŚĆ

Uważamy, że scena motorsportowa powinna być otwarta dla wszystkich, tak jak branża budowlana. W walce o miejsce na podium płeć nie ma znaczenia. Najlepszym potwierdzeniem tego są niesamowite osiągnięcia naszego niezależnego zespołu Construction Equipment Dealer Team, który może się pochwalić pierwszym w historii World RX zrównoważonym płciowo duetem kierowców. W ten sposób przesuwany granice w motorsporcie i mierzymy wysoko.

Przeczytaj więcej o zespole CE Dealer Team

Zobaczyć znaczy uwierzyć. Obejrzyj krótkie odcinki poniżej, aby przekonać się, jaką siłę ma partnerstwo jako narzędzie przyspieszające elektryczną transformację naszego społeczeństwa.

Volvo CE x Rallycrossowe Mistrzostwa Świata FIA

Więcej informacji na temat Mistrzostw Świata RX można znaleźć na stronie: https://www.fiaworldrallycross.com/world-rx/

Zachęcamy do kibicowania zespołowi Construction Equipment Dealer, który rywalizuje w nowych mistrzostwach elektrycznego rallycrossu. To zupełnie nowe podejście do kwestii zrównoważonego rozwoju i różnorodności w sportach motorowych.
Więcej informacji: www.cedealerteam.com