Volvo Maszyny Budowlane Polska
Volvo machine operator training

Szkolenie dla operatorów maszyn

Większe możliwości

Szkolenie dla operatorów maszyn

Szkolenie dla operatorów maszyn to doskonały kurs dla osób, które chcą wiedzieć więcej o funkcjonalności maszyn Volvo, poznać bezpieczne metody pracy oraz sposoby zminimalizowania zużycia sprzętu, a także odkryć legendarny komfort Volvo. Po szkoleniu MISTRZ OPERATOR I każdy operator będzie pracował efektywniej, a koszty i liczba przestojów znacznie spadną.

Korzyści dla Ciebie

Większe bezpieczeństwo pracy

Szkolenie umożliwia operatorom ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i metod pracy, co prowadzi do obniżenia ryzyka wypadków.

Redukcja kosztów i mniejsze zużycie

Szkolenie uczy, jak zapobiegać zbędnemu obciążaniu maszyny, co minimalizuje jej zużycie i prowadzi do redukcji kosztów ogólnych.

Wyższa produktywność

Dzięki dobrej znajomości różnych inteligentnych rozwiązań i dodatkowych funkcji wspomagających, w które są wyposażone maszyny Volvo, poprzez właściwe ich wykorzystanie operatorzy mogą osiągnąć większą wydajność.

Mniej przestojów.

Prawidłowa eksploatacja maszyny pozwala utrzymać ją w doskonałym stanie, redukuje ryzyko nieplanowanych przestojów, wydłużając przy tym cykl eksploatacyjny i podnosząc jej wartość odkupu.

Większe zadowolenie operatora

Potwierdzono, że szkolenie powoduje wzrost zadowolenia operatorów z pracy, dzięki czemu są bardziej produktywni. Przykładanie wagi do rozwoju osobistego pracowników pomaga też w przyciąganiu do firmy utalentowanych operatorów.

Jak to działa

Szkolenie dla operatorów maszyn łączy teorię z praktyką i uwzględnia potrzeby Twoich operatorów oraz wymogi charakterystyczne dla Twojej działalności.

Najpierw teoria...
  • Szkolenie zaczyna się wykładem, na którym uczestnicy zapoznają się z prezentowanymi przez naszych trenerów materiałom multimedialnym, biorą aktywny udział tocząc grupowe dyskusje na wszystkie tematy związane z codzienną pracą:
  • Znaczenie operatora współczesnego sprzętu
  • Techniczna wiedza o maszynie
  • Wyposażenie, cechy i funkcje maszyny

  • Wskaźniki i elementy sterujące maszyny

  • Bezpieczeństwo miejsca pracy

  • Najlepsze techniki pracy
  • Bezpieczna eksploatacja

  • Obsługa maszyny

  • Objaśnienia, wskazówki i porady

... a później praktyka

Po zajęciach w sali uczestnicy przechodzą do części realizowanej w terenie, podczas której w praktyce testują zdobytą wiedzę. Najpierw przeprowadzamy ogólne zapoznanie z maszyną, a potem każdy operator siada za jej sterami, by zmierzyć się z różnymi zadaniami i wypróbować liczne funkcje maszyny. Nasz profesjonalny trener monitoruje postępy kursantów podczas wykonywania zadań i na bieżąco komentuje ich poczynania, a także podpowiada im lepsze rozwiązania. Taką sesję praktyczną można przeprowadzić, korzystając z gotowych ćwiczeń lub w czasie codziennej pracy operatora, podczas której asystuje mu instruktor.

Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas