Construction Equipment Polska
Volvo machine operator training

Szkolenie dla operatorów maszyn

Większe możliwości

Szkolenie dla operatorów maszyn

Szkolenie dla operatorów maszyn to doskonały kurs dla osób, które chcą wiedzieć więcej o funkcjonalności maszyn Volvo, poznać bezpieczne metody pracy oraz sposoby zminimalizowania zużycia sprzętu, a także odkryć legendarny komfort Volvo. Po szkoleniu MISTRZ OPERATOR I każdy operator będzie pracował efektywniej, a koszty i liczba przestojów znacznie spadną.

Korzyści dla Ciebie

Większe bezpieczeństwo pracy

Szkolenie umożliwia operatorom ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i metod pracy, co prowadzi do obniżenia ryzyka wypadków.

Redukcja kosztów i mniejsze zużycie

Szkolenie uczy, jak zapobiegać zbędnemu obciążaniu maszyny, co minimalizuje jej zużycie i prowadzi do redukcji kosztów ogólnych.

Wyższa produktywność

Dzięki dobrej znajomości różnych inteligentnych rozwiązań i dodatkowych funkcji wspomagających, w które są wyposażone maszyny Volvo, poprzez właściwe ich wykorzystanie operatorzy mogą osiągnąć większą wydajność.

Mniej przestojów.

Prawidłowa eksploatacja maszyny pozwala utrzymać ją w doskonałym stanie, redukuje ryzyko nieplanowanych przestojów, wydłużając przy tym cykl eksploatacyjny i podnosząc jej wartość odkupu.

Większe zadowolenie operatora

Potwierdzono, że szkolenie powoduje wzrost zadowolenia operatorów z pracy, dzięki czemu są bardziej produktywni. Przykładanie wagi do rozwoju osobistego pracowników pomaga też w przyciąganiu do firmy utalentowanych operatorów.

Jak to działa

Szkolenie dla operatorów maszyn łączy teorię z praktyką i uwzględnia potrzeby Twoich operatorów oraz wymogi charakterystyczne dla Twojej działalności.

Najpierw teoria...
  • Szkolenie zaczyna się wykładem, na którym uczestnicy zapoznają się z prezentowanymi przez naszych trenerów materiałom multimedialnym, biorą aktywny udział tocząc grupowe dyskusje na wszystkie tematy związane z codzienną pracą:
  • Znaczenie operatora współczesnego sprzętu
  • Techniczna wiedza o maszynie
  • Wyposażenie, cechy i funkcje maszyny

  • Wskaźniki i elementy sterujące maszyny

  • Bezpieczeństwo miejsca pracy

  • Najlepsze techniki pracy
  • Bezpieczna eksploatacja

  • Obsługa maszyny

  • Objaśnienia, wskazówki i porady

... a później praktyka

Po zajęciach w sali uczestnicy przechodzą do części realizowanej w terenie, podczas której w praktyce testują zdobytą wiedzę. Najpierw przeprowadzamy ogólne zapoznanie z maszyną, a potem każdy operator siada za jej sterami, by zmierzyć się z różnymi zadaniami i wypróbować liczne funkcje maszyny. Nasz profesjonalny trener monitoruje postępy kursantów podczas wykonywania zadań i na bieżąco komentuje ich poczynania, a także podpowiada im lepsze rozwiązania. Taką sesję praktyczną można przeprowadzić, korzystając z gotowych ćwiczeń lub w czasie codziennej pracy operatora, podczas której asystuje mu instruktor.

Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas