Construction Equipment Polska

System CareTrack to teraz standardowe wyposażenie wybranych kompaktowych maszyn Volvo

W celu zwiększania produktywności i rentowności przedsiębiorstw klientów Volvo CE oferuje autorski system telematyczny CareTrack, wraz z bezpłatną trzyletnią subskrypcją, jako standardowe wyposażenie wybranych modeli minikoparek i kompaktowych ładowarek kołowych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Volvo CE z przyjemnością ogłasza, że system CareTrack będzie teraz stanowił w regionie EMEA standardowe wyposażenie minikoparek ważących co najmniej 5 ton oraz kompaktowych ładowarek kołowych.

Przez trzy lata klienci będą mogli bezpłatnie korzystać z funkcji lokalizowania i śledzenia pojazdów oraz zarządzania informacjami o przepracowanych godzinach i serwisie.

Niektóre modele będą również oferować możliwość pozyskiwania szczegółowych danych operacyjnych, na przykład dotyczących spalania paliwa i eksploatacji maszyny.

W związku z tym, że liczba kompaktowych maszyn połączonych z systemem CareTrack ciągle rośnie, Volvo CE planuje rozszerzyć gamę usług przeznaczonych dla mniejszego sprzętu. Zamierza m.in. opracować specjalne raporty dostosowane pod kątem kompaktowych maszyn.

„Żyjemy w świecie oplecionym gęstą siecią połączeń. Właściwe wykorzystanie danych jeszcze nigdy nie było tak ważne”, mówi Ivona Baldyga, menedżer ds. usług w dziedzinie produktywności i efektywności firmy Volvo CE w regionie sprzedaży EMEA. „Łącząc maszyny z siecią — zarówno kompaktowe, jak i inne — pomagamy klientom osiągać większą wydajność, dyspozycyjność i rentowność w ich przedsiębiorstwach”.

Wyróżnienie od sektora wynajmu

Podczas organizowanego w Madrycie konkursu European Rental Awards (ERA) 2019 firmę Volvo CE uhonorowano nagrodą ERA Technical Committee Award w dowód uznania za nieustanne dążenie do zaspokajania potrzeb i wymagań klientów z sektora wynajmu w Europie.

Zdobyte w branży uznanie stanowi dla Volvo CE zachętę do dokładania jeszcze większych starań na rzecz doskonalenia łączności maszyn kompaktowych z siecią. Firma pragnie zyskać w oczach klientów status numeru jeden, jeśli chodzi o dyspozycyjność, całkowite koszty posiadania i bezpieczeństwo.

Jednym z przykładów tych starań jest decyzja o zapewnieniu bezpłatnego przez trzy lata dostępu do systemu CareTrack w wielu kompaktowych modelach maszyn.

WIĘCEJ INFORMACJI

Anne Bast

Dyrektorka ds. marki, marketingu i komunikacji
Volvo Construction Equipment
Region sprzedaży: Europa / pozostałe kraje
E-mail: anne.bast@volvo.com
Tel.: +46735585906

Hannah Kitchener

SE10
Londyn
Tel.: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com