Construction Equipment Polska

Volvo „buduje przyszłość” na targach Intermat 2018 w Paryżu

W ramach inicjatywy „Building Tomorrow” Volvo Construction Equipment zaprezentuje swoje dynamiczne podejście do sukcesów klientów, skupiając się na usługach, ofercie dealerów i nowych technologiach.

Wymagania monumentalnych projektów, takich jak „Grand Paris”, świadczą o tym, że klienci przestali kupować wyłącznie maszyny, a zaczęli sięgać po kompleksowe rozwiązania, które sprzyjają wydajniejszej pracy, większym zyskom i niższej emisji zanieczyszczeń. Podczas paryskich targów Intermat 2018 spółka Volvo Construction Equipment (Volvo CE) pragnie zaprezentować właśnie takie rozwiązania, zaznaczając swoją rynkową pozycję zarówno jako producent, jak i usługodawca.

Łączna powierzchnia wystawiennicza firmy — współużytkowana ze spółkami siostrzanymi Volvo Trucks, Volvo Penta i Volvo Financial Services — liczy 4800 m2. Znajdzie się na niej miejsce dla szerokiej gamy wysoce wydajnych i wszechstronnych maszyn, często wiodących w branży pod względem ilości spalanego paliwa.

To m.in. koparka kołowa EWR170E o małym promieniu obrotu, koparka kołowa EW220E, koparka gąsienicowa ECR355E o małym promieniu obrotu, walec do gruntu SD160B oraz rozściełacze P6820D i P7820D ABG wyposażone w nowy, centralny układ sterowania EPM3.

Odwiedzający halę i teren otwarty dowiedzą się, jak jeszcze lepiej wykorzystywać te maszyny dzięki systemowi Volvo Co-Pilot oraz szerokiemu spektrum funkcji Volvo Assist — systemom Load Assist, Compact Assist, Dig Assist i Haul Assist. Supernowoczesny wyświetlacz pokładowy udostępnia wszystkie aktualne dane, pozwalając operatorom pracować w sposób możliwie najdokładniejszy i najwydajniejszy. Na zewnątrz, w specjalnie przygotowanej strefie rozbiórkowej, na gości czeka nowa maszyna przeładunkowa Volvo EW240E. 

Teren otwarty Volvo na targach Intermat 2018 w Paryżu

Doskonała obsługa klienta, nienaganne wsparcie dealerów

Targi to dla odwiedzających świetna okazja do zapoznania się z nowymi pomysłami na usługi Volvo. To dzięki nim klienci mają do wyboru wiele usług z zakresu gospodarki paliwowej, produktywności, bezpieczeństwa, finansowania i ubezpieczania, wynajmu, programu New Life i dyspozycyjności maszyn. Mogą też dobrać osprzęt Volvo i oryginalne części zamienne Volvo tak, aby zbudować rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

Usługi w dziedzinie finansów i ubezpieczeń oferują eksperci z działu Volvo Financial Services. Chętnie pomagają klientom znaleźć optymalne, sprzyjające rozwojowi i bezpieczeństwu firmy rozwiązania.

Wszystkie te usługi wymagają sieci wysoce kompetentnych autoryzowanych dealerów, dlatego Volvo CE zwróci uwagę klientów na oferowane przez nich możliwości i specjalistyczną wiedzę. Dealerzy Volvo pragną działać jako pełnoprawny partner biznesowy klientów, pomagając im osiągać wszelkie wyznaczone cele biznesowe.  

Przyszłość Volvo CE

Wybiegając nieco w przyszłość, Volvo CE zaprezentuje prototyp całkowicie elektrycznej minikoparki EX2 oraz szereg innych projektów wpisujących się w zagadnienia elektromobilności, łączności i kompleksowych rozwiązań dla budownictwa. Poza tym Melker Jernberg, nowy prezes Volvo CE, wystąpi publicznie po raz pierwszy od objęcia stanowiska 1 stycznia.

Podczas targów Intermat 2018 w Paryżu Volvo CE postawi zatem na silny przekaz marketingowy. Spółka chce zaprezentować się jako prężny dostawca kompleksowych rozwiązań obejmujących maszyny, usługi i dealerów. Dostawca, który wyznacza branżowe standardy i będzie to wciąż robić w nadchodzących latach.

Volvo Penta zaprezentuje na targach Intermat szeroką gamę rozwiązań zgodnych z normą EU Stage V, w tym silniki D5, D8, D11, D13 i D16. Oferowane przez firmę przyszłościowe, spełniające wymogi normy Stage V rozwiązanie wyróżnia maksymalna dyspozycyjność i oszczędne zużycie paliwa, a przy tym łatwość montażu, eksploatacji i utrzymania.