Construction Equipment Polska
osprzęt stołu volvo abg

Rozściełacze kołowe ABG

Stoły Variomatic

Stół Volvo Variomatic — najważniejszy element rozściełacza

Stoły ruchome można łatwo regulować, nawet dwukrotnie zwiększając ich wyjściową szerokość, dzięki czemu są niezwykle funkcjonalne.

Volvo screed VB40 ETC

Stół ruchomy VB 40 ETC

Wieloletnie doświadczenie Volvo w dziedzinie robót drogowych stanowi fundament, na którym zbudowano model VB40 wchodzący w skład gamy rozwiązań Volvo Variomatic. To wyróżniający się wysoką efektywnością działania i jakością stół, który cechują trwałość i wydajność niezbędne do skutecznej realizacji projektów nawierzchniowych. Znakomitą jakość rozściełania gwarantują wiodące na rynku technologie.

Dostępne do: P2870D ABG

Volvo screed VB 78 ETC

Stół hydrauliczny VB 78 ETC

Stół VB78 — należący do gamy rozwiązań Volvo Variomatic — radykalnie zwiększa efektywność działania rozściełacza. Model VB78 — czerpiący z bogatego doświadczenia Volvo w sektorze robót drogowych — wyposażono w zaawansowane rozwiązania techniczne. Zbudowano go z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i procesów produkcyjnych, tak by realizację każdego projektu nawierzchniowego wieńczył sukces.

Dostępne do: P6870D ABG

Volvo screed VB 79 ETC

Stół hydrauliczny VB 79 ETC

Stół VB79 ma dwie dodatkowe sekcje przegubowe, których pochylenie można regulować w górę lub w dół o 10% (5,7°), a także oferuje możliwość regulacji nachylenia korony pośrodku. Dzięki temu świetnie sprawdza się podczas rozściełania niestandardowych profili korony drogi. VB79, jeden ze stołów z gamy Volvo Variomatic, zapewnia całkowitą swobodę, jeśli chodzi o kształt profilu. Dzięki temu rozściełacz jest znacznie bardziej wszechstronny i pozwala uzyskiwać dokładniejszy profil, co z kolei ogranicza straty materiałowe i zwiększa wydajność pracy.

Dostępne do: P6870D ABG

Volvo screed VB 88 ETC

Stół ruchomy VB 88 ETC

Stół VB88 z gamy Volvo Variomatic pozwala osiągnąć wysoką jakość rozściełania nawierzchni. Zbudowano go z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i procesów produkcyjnych. Wyróżnia się niezawodną trwałością, a jego jednostka sterująca jest wyjątkowo łatwa w obsłudze.

Dostępne do: P6870D ABG

Volvo — wyszukiwarka dealerów — osprzęt
Bądźmy w kontakcie

Chcesz złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje? Wyślij do nas wiadomość.

Bądźmy w kontakcie