Volvo Maszyny Budowlane Polska
osprzęt stołu volvo abg

Rozściełacze kołowe ABG

Stoły Variomatic

Stół Volvo Variomatic — najważniejszy element rozściełacza

Stoły ruchome można łatwo regulować, nawet dwukrotnie zwiększając ich wyjściową szerokość, dzięki czemu są niezwykle funkcjonalne.

Stół ruchomy VB 40 ETC

Wieloletnie doświadczenie Volvo w dziedzinie robót drogowych stanowi fundament, na którym zbudowano model VB40 wchodzący w skład gamy rozwiązań Volvo Variomatic. To wyróżniający się wysoką efektywnością działania i jakością stół, który cechują trwałość i wydajność niezbędne do skutecznej realizacji projektów nawierzchniowych. Znakomitą jakość rozściełania gwarantują wiodące na rynku technologie.

Dostępne do: P2820D ABG, P2870D ABG

Szczegóły

Stół hydrauliczny VB 78 ETC

Stół VB78 — należący do gamy rozwiązań Volvo Variomatic — radykalnie zwiększa efektywność działania rozściełacza. Model VB78 — czerpiący z bogatego doświadczenia Volvo w sektorze robót drogowych — wyposażono w zaawansowane rozwiązania techniczne. Zbudowano go z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i procesów produkcyjnych, tak by realizację każdego projektu nawierzchniowego wieńczył sukces.

Dostępne do: P4820D ABG, P6820D ABG, P6870D ABG, P7820D ABG

Szczegóły

Stół ruchomy VB 88 ETC

Stół VB88 z gamy Volvo Variomatic pozwala osiągnąć wysoką jakość rozściełania nawierzchni. Zbudowano go z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i procesów produkcyjnych. Wyróżnia się niezawodną trwałością, a jego jednostka sterująca jest wyjątkowo łatwa w obsłudze.

Dostępne do: P4820D ABG, P6820D ABG, P6870D ABG, P7820D ABG

Szczegóły
Volvo — wyszukiwarka dealerów — osprzęt
Bądźmy w kontakcie

Chcesz złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje? Wyślij do nas wiadomość.

Bądźmy w kontakcie