Construction Equipment Polska
osprzęt stołu volvo abg

Rozściełacze kołowe ABG

Stoły Variomatic

Stół Volvo Variomatic — najważniejszy element rozściełacza

Stoły ruchome można łatwo regulować, nawet dwukrotnie zwiększając ich wyjściową szerokość, dzięki czemu są niezwykle funkcjonalne.

Stół ruchomy VB 40 ETC

Wieloletnie doświadczenie Volvo w dziedzinie robót drogowych stanowi fundament, na którym zbudowano model VB40 wchodzący w skład gamy rozwiązań Volvo Variomatic. To wyróżniający się wysoką efektywnością działania i jakością stół, który cechują trwałość i wydajność niezbędne do skutecznej realizacji projektów nawierzchniowych. Znakomitą jakość rozściełania gwarantują wiodące na rynku technologie.

Dostępne do: P2870D ABG

Szczegóły

Stół hydrauliczny VB 78 ETC

Stół VB78 — należący do gamy rozwiązań Volvo Variomatic — radykalnie zwiększa efektywność działania rozściełacza. Model VB78 — czerpiący z bogatego doświadczenia Volvo w sektorze robót drogowych — wyposażono w zaawansowane rozwiązania techniczne. Zbudowano go z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i procesów produkcyjnych, tak by realizację każdego projektu nawierzchniowego wieńczył sukces.

Dostępne do: P6870D ABG

Szczegóły

Stół hydrauliczny VB 79 ETC

Stół VB79 ma dwie dodatkowe sekcje przegubowe, których pochylenie można regulować w górę lub w dół o 10% (5,7°), a także oferuje możliwość regulacji nachylenia korony pośrodku. Dzięki temu świetnie sprawdza się podczas rozściełania niestandardowych profili korony drogi. VB79, jeden ze stołów z gamy Volvo Variomatic, zapewnia całkowitą swobodę, jeśli chodzi o kształt profilu. Dzięki temu rozściełacz jest znacznie bardziej wszechstronny i pozwala uzyskiwać dokładniejszy profil, co z kolei ogranicza straty materiałowe i zwiększa wydajność pracy.

Dostępne do: P6870D ABG

Szczegóły

Stół ruchomy VB 88 ETC

Stół VB88 z gamy Volvo Variomatic pozwala osiągnąć wysoką jakość rozściełania nawierzchni. Zbudowano go z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i procesów produkcyjnych. Wyróżnia się niezawodną trwałością, a jego jednostka sterująca jest wyjątkowo łatwa w obsłudze.

Dostępne do: P6870D ABG

Szczegóły
Volvo — wyszukiwarka dealerów — osprzęt
Bądźmy w kontakcie

Chcesz złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje? Wyślij do nas wiadomość.

Bądźmy w kontakcie