Construction Equipment Polska
Volvo Online Parts

Oryginalne części zamienne Volvo

Sklep Volvo Online Parts

Dla użytkowników koparko-ładowarek i koparek kompaktowych Volvo

Formularz zgłoszeniowy

Dlaczego warto?

W branży budowlanej czas to pieniądz. Nikt nie ma go za dużo. Z tego powodu od początku naszej działalności serwisowej zależy nam by być możliwie najbliżej naszych klientów. W tym celu rozbudowujemy sieć naszych placówek na terenie Polski, inwestujemy w kadrę techników serwisu i sprzęt jakim dysponują. Byle tylko czas od zgłoszenia do zaspokojenia potrzeby klienta był możliwie najkrótszy. Teraz idziemy o krok dalej!

Dla klientów posiadających koparko-ładowarki i koparki kompaktowe Volvo otwieramy platformę Volvo OnLine Parts. Za jej pośrednictwem nasi klienci otrzymują wgląd do katalogów części oraz wiedzę o ich cenie i dostępności w naszych magazynach.

Potrzebujesz - typujesz - zamawiasz! Prościej się nie da!

Zainteresowanych dostępem do Volvo OnLine Parts zapraszam do wypełnienia formularza zgłoszeniowego


Sklep internetowy z częściami Volvo do koparko-ładowarek i minikoparek

Dlaczego ONLINE? Korzyści jest wiele: dostęp do systemu 24/7, dostępność katalogów części do minikoparek i koparko-ładowarek, możliwość sprawdzenia fizycznej dostępności na stanie magazynu Volvo, upominki do pierwszego zamówienia, ceny lepsze niż w naszych placówkach i wiele innych.

Każda część jest ważna!

Im lepsza jakość używanych przez Ciebie zespołów, tym więcej możesz uzyskać ze swojej maszyny Volvo. Każda część jest ważna dla dyspozycyjności i wydajności maszyny. Po co więc ryzykować?

Aktualne promocje na części Volvo