Construction Equipment Polska
Volvo Co-pilot operator training

Szkolenie dla operatorów systemu pokładowego Volvo Co-Pilot

Lepsza znajomość aplikacji z rodziny Assist

Szkolenie dla operatorów systemu pokładowego Volvo Co-Pilot

Szkolenie dla operatorów systemu pokładowego Volvo Co-Pilot pomaga uczestnikom w jak najsprawniejszym korzystaniu z rozwiązania Volvo Co-Pilot i wchodzących w jego skład zaawansowanych aplikacji z rodziny Assist. Przeszkolony operator działa z większą pewnością siebie, a praca na zmianach odbywa się sprawniej i jest bardziej produktywna.

Korzyści dla Ciebie

Maksymalna produktywność

Ekran pokładowy Volvo Co-Pilot opracowano tak, by zwiększał rentowność prowadzonych operacji. Specjalne szkolenie pomaga operatorom w optymalnym użytkowaniu rozwiązania Volvo Co-Pilot i wchodzących w jego skład zaawansowanych aplikacji z rodziny Assist.

Wzrost efektywności

Znajomość wszystkich funkcji aplikacji z rodziny Assist i wartościowych danych, których dostarczają, pozwala operatorowi sprawnie wykonywać swoją pracę.

Redukcja kosztów

Ekran pokładowy Volvo Co-Pilot pozwala na optymalną eksploatację maszyny, umożliwiając nie tylko jej sprawniejsze wykorzystanie i oszczędność paliwa, ale też redukując zużycie maszyny i czas pracy na biegu jałowym.

Uwolnij cały potencjał maszyn

Dzięki dobrej znajomości różnych inteligentnych funkcji aplikacji z rodziny Assist, w które są wyposażone maszyny Volvo, operatorzy mogą korzystać z pełni ich możliwości.

Większe zadowolenie operatora

Potwierdzono, że szkolenie powoduje wzrost zadowolenia operatorów z pracy, dzięki czemu są szczęśliwsi i bardziej produktywni. Przykładanie wagi do rozwoju pracowników pomaga też w przyciąganiu do firmy utalentowanych operatorów.

Rodzina produktów Volvo Co-Pilot

Volvo Co-Pilot to partner w kabinie, który zoptymalizuje Twoją pracę. Ekran dotykowy o przekątnej 10 cali i wysokiej rozdzielczości zapewnia dostęp do różnych aplikacji z rodziny Assist, które zwiększają produktywność, dokładność i efektywność.

Dig Assist

Większa szybkość i dokładność koparki.

Load Assist

Załadunek optymalną ilością materiału i sprawniejsze cykle załadunku.

Haul Assist

Monitorowanie produkcji i optymalizacja cykli przewozowych.

Compact Assist

Zapewnianie i dokumentowanie wysokiej jakości zagęszczania.

Pave Assist

Klucz do znakomitych rezultatów w dziedzinie układania nawierzchni.

Jak to działa

Pod koniec kursu uczestnik będzie biegle posługiwał się ekranem pokładowym Volvo Co-Pilot, a także wszystkimi funkcjami konkretnej aplikacji z rodziny Assist.

Najpierw teoria...

Szkolenie zaczyna się w sali, w której uczestnicy zapoznają się z symulatorami Volvo Co-Pilot, toczą grupowe dyskusje i przysłuchują się prezentacjom naszych profesjonalnych trenerów dotyczącym takich tematów, jak:

 • Zapoznanie z ekranem pokładowym Volvo Co-Pilot
 • Zapoznanie z aplikacjami z rodziny Assist
 • Cechy i funkcje
 • Zasady użytkowania
  • Ustawienia i kalibracja
  • Funkcje Assist
  • Zwiększona wydajność
  • Wskazówki i porady
... a później praktyka

Po zajęciach w sali uczestnicy przechodzą do części praktycznej, podczas której testują zdobytą wiedzę, korzystając z rozwiązania Volvo Co-Pilot. Najpierw odbywa się ogólne zapoznanie z maszyną i wszystkimi podzespołami ekranu pokładowego Volvo Co-Pilot, a następnie uczestnicy przechodzą do realizacji długiej listy zadań, by wypróbować liczne funkcje tego rozwiązania.

Nasz profesjonalny trener monitoruje postępy kursantów podczas wykonywania zadań i na bieżąco komentuje ich poczynania, a także podpowiada im lepsze rozwiązania.

Taką sesję praktyczną można przeprowadzić, korzystając z gotowych ćwiczeń praktycznych, lub w czasie codziennej pracy operatora, podczas której asystuje mu instruktor.

Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas