Construction Equipment Polska
Volvo CE to oficjalny partner Mistrzostw Świata FIA w rallycrossie odpowiedzialny za dostawę maszyn budowlanych i budowę torów.
Tak zaczyna się zmiana

Czas przejść na elektryczność.

Elektryczny rallycross to znak, że następuje rewolucja. Volvo Construction Equipment jest oficjalnym partnerem mistrzostw odpowiedzialnym za budowę torów.

Jak odmienić klasyczny sport motorowy i przenieść go w przyszłość? To Ty wyznaczasz granice. Nowa seria rajdowych mistrzostw FIA World RX Championship, w których rywalizują samochody elektryczne, promuje idee zrównoważonego rozwoju i różnorodności w wyścigach. Nasza branża zmierza w tym samym kierunku, a tego rodzaju współpraca stanowi doskonałą okazję, by zachęcać do zmian i skracać drogę ku bardziej zrównoważonej przyszłości.

Na drodze do sukcesu

Tory, na których odbywają się wyścigi rallycross, muszą być należycie przygotowane i utrzymane w nienagannym stanie. Dlatego rola oficjalnego partnera mistrzostw odpowiedzialnego za budowę torów i oficjalnego dostawcy maszyn budowlanych to dla nas zaszczyt. Budujemy i przygotowujemy tory wyścigowe na całym świecie z myślą o nowych zawodach.

Tak zaczyna się zmiana.

Kalendarz wyścigów

Szwecja, Höljes 2–3 lipca 
Niemcy, Nürburgring 30–31 lipca 
Norwegia, Hell 13–14 sierpnia 
Łotwa, Ryga 3–4 września 
Portugalia, Montalegre 17–18 września 
Belgia, Spa Francorchamps 8–9 października 
RPA, Cape Town (data zostanie podana później)

Więcej informacji o mistrzostwach RX World Championship można znaleźć na stronie: https://www.fiaworldrallycross.com/world-rx/

Weź udział w wydarzeniach na żywo

Śledź nas na naszej wirtualnej platformie
Zarejestruj się

Zachęcamy do kibicowania zespołowi Construction Equipment Dealer, który rywalizuje w nowych mistrzostwach elektrycznego rallycrossu. To zupełnie nowe podejście do kwestii zrównoważonego rozwoju i różnorodności w sportach motorowych.
Więcej informacji: www.cedealerteam.com