Construction Equipment Polska
Tak zaczyna się zmiana

Spraw, aby Twoja maszyna przetrwała kolejne pokolenie

Maszyny Volvo CE są projektowane tak, aby ich eksploatacja wywierała jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Z tej przyczyny okres eksploatacji każdej maszyny budowlanej jest szczegółowo analizowany już na etapie projektowania. Wierzymy, że wydłużenie okresu eksploatacji tych maszyn jest dobre nie tylko dla naszych klientów, ale też dla całej planety.

Specjalistyczna obsługa i przemyślane rozwiązania

Rozwiązania Volvo CE na każdym etapie projektowania powstawały z myślą o potrzebach klienta. Ponieważ stosuje się w nich Oryginalne Części Volvo, te rozwiązania są również objęte gwarancją, przez co każde z nich stanowi ekonomiczną i wydajną alternatywę dla kupowania nowej maszyny. Poznaj nasze rozwiązania obiegu zamkniętego i dowiedz się, jak mogą pomóc w rozwoju Twojej firmy.

Znajdź lokalnego dealera
Volvo Reman

Volvo Reman pozwala wykorzystać zużyte podzespoły i przywrócić je do życia, dostosowując je do najnowszych specyfikacji technicznych. W porównaniu do tradycyjnych napraw dostawa i wymiana części Reman przebiega niezwykle sprawnie – oznacza to dłuższy czas pracy bez przestojów i krótszy okres bezczynności. W procesie regeneracji części Volvo Reman jest wykorzystywanych do 85% oryginalnych materiałów. Ponadto do wytworzenia regenerowanego podzespołu potrzeba o 80% mniej energii w porównaniu do produkcji nowego podzespołu. Oznacza to obniżenie emisji CO2, przez co jest to doskonały wybór zarówno dla Twojej firmy, jak i środowiska.

Przeczytaj więcej
Certyfikowany Remont Volvo

Certyfikowany Remont Volvo lub po prostu remont to zestaw rozwiązań wydłużających okres eksploatacji oraz długoterminową wydajność maszyny Volvo. Remontując maszynę, możesz odnowić ją, używając Oryginalnych Części Volvo. Z Certyfikowanym Remontem Volvo Twoja maszyna zyska drugie życie – zostanie wyremontowana przez specjalistów oraz wyposażona w ulepszone części o najnowszej specyfikacji technicznej. Dla klientów rozważających remont maszyny mamy również atrakcyjne opcje rozwiązań finansowych.

Przeczytaj więcej
Volvo Approved Used Equipment — zatwierdzony sprzęt używany Volvo

Każdy Zatwierdzony Sprzęt Używany Volvo jest starannie kontrolowany przez wykwalifikowanego technika Volvo, aby zagwarantować wysoką jakość, wydajność i niezawodność. Zatwierdzony Sprzęt Używany Volvo to doskonały wybór dla każdej firmy ze względu na gwarancję na każdą maszynę i dostępność rozwiązań finansowych.

Zobacz maszyny
Chcesz dowiedzieć się więcej o programach Volvo Reman, Certyfikowany Remont Volvo i Zatwierdzony Sprzęt Używany Volvo?

Napisz do nas, a z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Skontaktuj się z nami
Znajdź lokalnego dealera
Chcę przejść na tę stronę

Prosimy pamiętać, że nie cała nasza oferta jest dostępna we wszystkich krajach. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy skontaktować się z lokalnym dealerem.