Construction Equipment Polska
Volvo L25 Electric i ECR25 Electric. Elektryczne maszyny budowlane. Z akumulatorami i zerową emisją spalin.
Tak zaczyna się zmiana

Zrównoważony rozwój po cichu

Wszyscy dążymy do zerowej emisji w branży budowlanej. Dzięki naszym maszynom elektrycznym zyskujesz znakomitą wydajność przy niższym poziomie hałasu i wibracji. I bez żadnych spalin. Może już czas zacząć pracować inaczej?

Nasze maszyny elektryczne otwierają multum nowych możliwości. Pozwalają pracować w nowych miejscach, w nocy, a nawet w zamkniętych pomieszczeniach wymagających szczególnej ostrożności. Możesz więc realizować zadania, kiedy konkurencja śpi. Obecnie oferujemy pięć elektrycznych maszyn budowlanych — to największa gama tego typu pojazdów w całej branży.

Przeczytaj więcej

Maszyny elektryczne Volvo

Co dalej?

Schemat pokazuje, że gama naszych maszyn elektrycznych — od kompaktowych po ciężkie — będzie coraz szersza. Cieszymy się, że możemy współtworzyć przyszłość branży budowlanej. Przyłącz się do nas

Plan elektryfikacji w Volvo Construction Equipment. Elektryfikację zaczynamy od kompaktowych maszyn budowlanych. Potem czas na ciężki sprzęt.

Zobowiązujemy się, że do 2040 r. wszystkie pojazdy Grupy Volvo będą wolne od paliw kopalnych

Jesteśmy wiodącym producentem na rynku światowym, dlatego spoczywa na nas obowiązek ograniczenia śladu węglowego. Planujemy osiągnięcie zerowej emisji gazów cieplarnianych w łańcuchu wartości netto do 2040 roku — przy znaczącym ograniczeniu emisji już w 2030 roku.

Najważniejszym założeniem naszej strategii ochrony środowiska jest opracowywanie produktów i rozwiązań ograniczających emisję  CO₂ . Zdajemy sobie sprawę, że nie obejdziemy się bez wsparcia. Wprowadzanie realnych zmian wymaga współpracy z naszymi partnerami i klientami.

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, a z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Skontaktuj się z nami