Construction Equipment Türkiye
volvo bakım kitleri
Volvo Asfalt Sericiler için Care Kits

Başarıya giden yolu inşa edin

Volvo Asfalt Sericiler güvenilirlik, performans, verimlilik, güvenlik ve konfor sağlamak için tasarlanmıştır. Sadece Orijinal Volvo Parçaları kullanarak Asfalt Sericinizin beklediğiniz Volvo kalite seviyelerini sunmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz ve birinci sınıf asfalt serme sonuçları elde edebilirsiniz. Ve burada işin içine Asfalt Sericiler ve Asfalt Serici Tablaları için Volvo Care Kits girer.

Birçok avantaja sahip bir kit

Sadece ana parçaların veya gözle görünebilen bir şekilde aşınmış olan parçaların değiştirilmesi ve bu parçalara yakın diğer parçaların değiştirilmemesi değiştirilen parçaları etkileyip, çalışma ömürlerini belirgin bir şekilde kısaltabilir. Aşınma parçasını değiştirirken, Volvo Care Kits kullanılması optimum parça performansı ve ömür garantisi verir.

Faydalarla dolu

Orijinal Volvo Parçaları mükemmellik için yaratılmıştır. 2mm'lik asfalt serme toleransı ile çalışmak yeterince zor olabilir; bu nedenle asfalt sericinizin Volvo kalitesini koruduğunuzdan ve asfalt serici tablasının en güncel tasarımından ve entegre toleranslarından faydalandığınızdan emin olun.

Volvo Asfalt Sericiler ve Asfalt Serici Tablaları için Care Kits söz konusu bakım, onarım veya revizyon olduğunda birçok avantaja sahiptir.

Zaman tasarrufu

Her kit ihtiyaç duyduğunuz her Orijinal Volvo Parçasını içererek her şeyin mükemmel uymasını sağlar; bu, serviste daha az zaman ve çalışma alanında daha fazla zaman anlamına gelir.

Dayanıklılığı ve bileşen ömrünü maksimize edin

Parçalarımız en yüksek kaliteli çelikten üretilerek olağanüstü bir aşınma dayanımı sağlar.

Asfalt serme kalitesi

Orijinal Volvo Parçaları kullanarak asfalt serici tablası boyunca ısı dağılımını ve aşınmayı optimize edin. Bu, ısıtma çubuklarından milimetrik hassasiyette bir bitmiş yüzeye ve mükemmel ısı tutarlılığına katkıda bulunur.

Orijinal tokmak

Sıkıştırma kalitesini, dayanıklılığı ve asfalt serme verimliliğini maksimize etmek için sıkıştırma çubuklarını doğru bir şekilde sertleştirdiğinizden emin olun.

Mevcudiyet

Neredeyse tüm Volvo ve Ingersoll Rand asfalt serici modelleri (tekerlekli ve paletli (hangisi mevcutsa)) aşağıdaki Care Kit tipleri mevcuttur.

Burgu Tahrik Düzeni
Helezon Yaprak
Asfalt Serici Tablası
Asfalt Serici Filtresi
Asfalt Serici Konveyör Tahriki
Asfalt Serici Konveyörü
Asfalt Serici Palet Pabucu
Neye ihtiyacınız olduğunu biliyor musunuz?

Parça mı sipariş etmek istiyorsunuz? Size yardım etmekten memnuniyet duyarız.

Bir istekte bulunun