Construction Equipment Türkiye
volvo ataşman ekskavatör

Ataşmanlar

Volvo'nuzu Volvo olarak koruyun

Muhtemelen en iyisini istediğiniz için bir Volvo seçtiniz. Öyleyse ataşmanlarda neden daha azını kabul edesiniz? İlk kez bir Volvo araç satın aldığınızda sadece Volvo Ataşmanları ile istediğinizi elde edebilirsiniz.

Volvo için sadece en iyisi uygundur

Her işi kendisine uygun farklı bir ataşman kullanımını gerektirir ve Volvo en kapsamlı ataşman yelpazesine sahip üretici olduğu için Volvo makinenizi sadece tam randıman çalışmasını sağlamak için değil aynı zamanda ihtiyaçlarınızı ve çalışma koşullarınızı hassas şekilde karşılamak için ataşmanlarla donatabilirsiniz. Bu da eşsiz düzeyde bir esneklik, verim, çalışma süresi ve çok yönlülük anlamına gelir.

Mini Ekskavatörler

Bir Volvo ekskavatörleri olağanüstü bir iş aleti taşıyıcısıdır ve kapsamlı ve üretken bir Volvo ataşman gamıyla benzersiz esneklik ve çok yönlülük elde edersiniz. Ekskavatörü tamamen sizin çalışma alanınızdaki uygulamalara ve koşullara uygun şekilde tasarlamanıza izin verir. Aynı zamanda iş olanaklarınızı genişletmeniz için de olanaklar artacaktır.

Ataşmanlara genel bakış

Tekerlekli Ekskavatörler

Geniş bir kolay monte edilen ataşman yelpazesi size zaman ve maliyetten tasarruf sağlar ve çok amaçlı bir makine yaratır. Steelwrist® tiltorotatörler, hafif hızlı bağlayıcılar, dayanıklı kepçeler ve kırıcılar ile Volvo Tekerlekli Ekskavatörler en etkili ve verimli şekilde kazabilir, yükleme yapabilir, kırabilir ve malzeme taşıyabilir.

Ataşmanlara genel bakış

Paletli Ekskavatörler

Volvo makineleri için kullanılan kepçelerin tasarlanmasında hiç bir üretici Volvo'dan daha iyi olamaz. Kepçelerden hızlı bağlantı noktalarına, tiltrotatörlere, hidrolikler ve fabrikada kurulan kontrol sistemlerine kadar, her şey uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır ve Volvo tarafından sunulur ve desteklenir.

Ataşmanlara genel bakış

Mini Tekerlekli Yükleyiciler

Muhtemelen en iyisini istediğiniz için bir Volvo lastik tekerlekli yükleyici seçtiniz. Öyleyse ataşmanlarda neden daha azını kabul edesiniz? Ancak Volvo ataşmanlarıyla, bir Volvo satın alırken sahip olmayı istediğiniz şeyi alabilirsiniz, esneklik ve hizmet içi süre.

Ataşmanlara genel bakış

Büyük Tekerlekli Yükleyiciler

Pek çok firma Volvo lastik tekerlekli yükleyicilerin genel konseptini kopyalamayı düşündü fakat hiçbiri başarılı olamadı. Her işi kendisine uygun farklı bir ataşman kullanımını gerektirir ve Volvo en kapsamlı ataşman yelpazesine sahip yükleyici üreticisi olduğu için Volvo lastik tekerlekli yükleyicinizi sadece tam randıman çalışmasını sağlamak için değil aynı zamanda ihtiyaçlarınızı ve çalışma koşullarınızı hassas şekilde karşılamak için ataşmanlarla donatabilirsiniz. Bu da eşsiz düzeyde bir esneklik ve çok yönlülük anlamına gelir.

Ataşmanlara genel bakış

ABG Paletli Sericiler

Asfalt serici tablası, asfaltlama makinesinin kalbidir ve yerleştirilen asfaltın kalitesi açısından hayati öneme sahiptir. Volvo asfalt serici tablaları verimlilik ve maliyet açısından hesaplılığı, hem bugünün hem de geleceğin işlerinde her türlü yol inşaat uygulaması için tüm gereklilikleri içeren ultramodern bir tasarımda bir araya getirir.

Ataşmanlara genel bakış

ABG Tekerlekli Sericiler

Mükemmel yüzey kalitesi elde edilmesinden sorumlu olan asfalt serici tablası, asfalt sericinin çok önemli bir parçasıdır. İstikrarlı bir çok yönlülük ve verimlilik sağlayan, sektör lideri Volvo asfalt serici tablaları, çok çeşitli yol inşaatı projelerinde uygun maliyeti güvenilirlik ile bir araya getirmek isteyen müşteriler için en iyi çözümdür.

Ataşmanlara genel bakış
Volvo bayi bulma ataşmanlar
Bizimle irtibatta kalın

Şimdi sipariş etmek veya daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bize bir mesaj gönderin.

Bizimle irtibatta kalın