Construction Equipment Türkiye

WORLD RX İŞ ORTAKLIĞI

ELEKTRİK EVRİMİNE ÖNCÜLÜK EDİYOR

Topluluğumuzu elektrikli bir geleceğe dönüştürmek yalnızca katıldığımız değil, öncülük ettiğimiz bir değişimdir. Çünkü bu ertelenemeyecek bir yarıştır

Tüm iş makinesi üreticileri içinde en geniş elektrikli makine ve şarj etme çözümleri ürün gamına sahip olan şirketimiz, sektörün karbonsuz bir geleceğe olan yolculuğunda en önde yer almaktadır.

İşte bu nedenle, elektrikli rallikros yarışlarına doğru dönüşüm gerçekleştiren FIA Dünya Rallycross Şampiyonası ile iş ortaklığı yapıyoruz. Şampiyona'nın tam hızla ilerleyen evrimi, kendi sürdürülebilir şekilde güç sağlanan çözümlerimize yaptığımız, yaşamsal öneme sahip geçişi mükemmel bir şekilde yansıtıyor.

Resmi İş Makineleri Tedarikçisi ve Resmi Pist İnşa Etme İş Ortağı olarak, sürdürülebilir değişim için güç ve performanstan ödün vermeye gerek olmadığını kanıtlıyoruz. Ortak amaçlarımız sayesinde sıfır emisyonla sürüş, her zamankinden de daha fazla heyecan veriyor. Peki bunu nasıl yapıyoruz?

PİST İNŞA ETME

Dünyanın her yerindeki en olağanüstü yarış pistlerinin bazılarında parkurlar inşa ederken, bunların en üst düzeyde heyecan vermesini sağlıyoruz. Yalnızca birkaç santimlik bir ayarlamanın büyük fark yaratabildiği bu parkurlarda lider makinelerimiz ve makine çözümlerimiz, mümkün olan en düşük emisyonlar ile adrenalin pompalayan heyecan yaratmak için orada yer alıyor. Eskilstuna'daki dinamik test pistimiz sayesinde özellikleri, aksiyonu en heyecanlı ve başa baş seviyede tutacak şekilde tasarlıyor ve test ediyoruz.

Pist inşa etme çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi edinin

KAZA KURTARMASI

Pistin her bir kıvrımının ve dönüşünün sonucunu tahmin etmek imkansız olsa da sahadaki herkesin güvenliği garanti altına alınabilir. Dünyada bir ilk olan kaza yapmış otomobil kurtarma çözümümüz ile bir kazadan sonra pistteki elektrikli rallycross otomobillerini en güvenli koşullarda hızlı ve etkili bir şekilde hemen kaldırabildik. ENGCON ve Granfors Racing ile yaptığımız iş ortaklığı, türünün ilk örneği olan bu çözümün FIA tarafından benimsenmesi ile sonuçlandı.

Benzersiz güvenli kurtarma çözümümüz hakkında daha fazla bilgi edinin.

ÇOK YÖNLÜLÜĞÜ TEŞVİK EDİYORUZ

Motor sporlarının tıpkı inşaat sektörü gibi herkese açık olması gerektiğine inanıyoruz. Konu podyuma çıkmak olunca cinsiyetin bir önemi yoktur. Bunun en iyi kanıtı da bağımsız İş Makineleri Bayileri Ekibimizin elde ettiği olağanüstü başarılardır. Ekip, World RX'in ilk cinsiyet dengeli sürüş çiftine sahiptir. Bu şekilde motor sporlarının sınırlarını genişletiyoruz ve en iyisi için çabalıyoruz.

CE Bayi Ekibi hakkında daha fazla bilgi edinin

İnsan gördüğüne inanır. Topluluğumuzun elektrik dönüşümünü hızlandırmak için güçlü iş ortaklığının bir araç olarak nasıl kullanılabileceğini keşfetmek üzere aşağıdaki kısa bölümlerimizi izleyebilirsiniz.

Volvo CE x FIA Dünya Rallycross Şampiyonası

RX Dünya Şampiyonası hakkında daha fazla bilgiye şu adresi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz: https://www.fiaworldrallycross.com/world-rx/

Motor sporlarındaki sürdürülebilirlik ve çok yönlülük standartlarına meydan okuyan yeni elektrikli rallikros şampiyonasında mücadele eden İş Makineleri Bayileri ekibini takip edin.
Daha fazla bilgi: www.cedealerteam.com