Construction Equipment Türkiye
volvo ataşman ekskavatör hidro

Hidrolik kırıcılar

Sınırların ötesinde performans

Sürekli Güç, Dayanıklılık ve Kırma Gücü

Görev ne olursa olsun, Volvo hidrolik kırıcıları etkileyici sonuçlar sunar. Olağanüstü darbe enerjisi, iki vitesli kontrol ve geniş bir yelpazede mevcut çalışma aletleriyle Volvo kırıcılar, her uygulama için esneklik ve özel bir çözüm sunar. Volvo kırıcının her detayı, Volvo makinenizle uyumlu olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır ve kırıcılarımız, doğrudan hortumlara, braketlere ve aletlere dahil olmak üzere, hepsi bir arada bir paket olarak tedarik edilir, böylece doğrudan çalışmaya başlayabilirsiniz.

Volvo kırıcılar Volvo markası ve bayi ağının desteği ve güvenilirliğini arkasına almıştır. Kırıcılar ve taşıyıcılar yerel Volvo bayiniz tarafından satılır ve servis hizmeti verilir ayrıca kapsamlı bir üretici garantisine de sahiptir. Desteklendiğinizi hissedin, Volvo teknisyenleri, parçaları, çalışma aletleri, teknik servisleri ve bayilerinden oluşan kapsamlı ağı kullanın.

Volvo Hidrolik Kırıcılar - Kilit Ürün Özellikleri

Volvo Construction Equipment tarafından sunulan ekskavatör hidrolik kırıcıları ürün yelpazesinin tanıtım videosu. Bu dayanıklı ataşmanlar, spesifik ortamlar ve uygulamalara dönük olarak Volvo ekskavatörlerle mükemmel uyum içerisinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Kompakt Ekskavatör

Bileşen tasarımından mükemmel ağırlık ve güç dengesine, Volvo kırıcının her detayı Volvo kompakt ekskavatörünüzle uyum içinde çalışmak için tasarlanmıştır.

Hidrolik kırıcılara genel bakış
Paletli Ekskavatör

Güç, performans ve esneklik. Görev ne olursa olsun, Volvo hidrolik kırıcıları etkileyici sonuçlar sunar.

Hidrolik kırıcılara genel bakış
Tekerlekli Ekskavatör

Zorlu çalışmalar düşünülerek tasarlanan bir Volvo hidrolik kırıcı ile, en zorlu işlerin üstesinden gelebilir ve daha uzun süre üretken kalabilirsiniz.

Hidrolik kırıcılara genel bakış
Volvo bayi bulma ataşmanlar
Bizimle irtibatta kalın

Şimdi sipariş etmek veya daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bize bir mesaj gönderin.

Bizimle irtibatta kalın