Construction Equipment Türkiye
volvo hidrolik hortumları
Volvo Hidrolik Hortumları

Orijinal kalın

Makine performansınızın tamamı hidroliğe bağlıdır; bu nedenle konu Volvo'nuzdan en iyi şekilde yararlanmak olduğunda yalnızca en iyiler bunu yapacaktır. Uzun vadeli performans, güvenilirlik ve dayanıklılık için Volvo Hidrolik Hortumlara güvenebilirsiniz. Yılların araştırma ve testlerine dayanan ve en yüksek kaliteli malzemelerden üretilen hortumlarımız, tam oturma ve optimum performans sağlamak üzere Volvo tarafından Volvo için tasarlanmıştır. Başka hiçbir şey bir Volvo makinesi için yeteri kadar iyi değildir.

Volvo Hidrolik Hortumları

Orijinal Volvo kalitesi

Hortumlarımızın hepsi Volvo makineleri ve Volvo hidrolik sistemleri için tasarlanan Orijinal Volvo Parçalarından oluşur. Volvo Hortumlar, en yüksek test standartlarına tabi tutulur ve uzun vadeli sızıntı yapmayan bir performans sağlamak için neredeyse tüm hortumlar yontulmuştur. Sonuç ise hortumların, servis ve bakım maliyetlerini düşürmeye yardımcı olurken sadece gerekli işi yapması değil aynı zamanda zorlu çalışma koşullarında maksimum çalışma zamanına ve kullanılabilirliğe katkıda bulunmasıdır.

Hidrolik sistemin her bir parçası birlikte çalışmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle hidrolik hortumlar, hidrolik sistemdeki tüm diğer bileşenler ile birlikte çalışacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir. Hidrolik hortum çeşitli fonksiyonlar için kalibre edildiğinde aşağıdaki özellikler dikkate alınır:

  • Bükme yarıçapı.
  • Bükülme kapasiteleri.
  • Çalışma basınçları ve azami basınçlar.
  • Akış ve hız.
  • Titreşimler.
  • Sıcaklıklar.
  • Ortam.
  • Aşınma.

Volvo Hortum Servisi

Doğru zamanda, doğru hortum
Bir hidrolik hortumun değiştirilmesi gerektiğinde makinenizin en kısa sürede çalışmaya dönmesiz için hızlı ve güvenilir bir çözüme ihtiyaç duyarsınız; Volvo Hortum Servisi bunu kolaylaştırır. Volvo Hortum Servisi, hortumların doğrudan serviste Volvo'nun eğitimli ve sertifikalı servis mühendisleri tarafından profesyonel ekipman kullanılarak takıldığı hızlı ve güvenilir çözümümüzdür.

Basitçe söylemek gerekirse makinenizin bağlı olduğu kaliteyi ve kullanılabilirliği sadece Volvo Hortum Servisi sunar.

Uzmanlara güvenin

Volvo Hortum Servisi hizmeti sadece özel sertifikalı servislerde faaliyet gösteren bayiler tarafından sunulur. Bu sertifika, hortumları monte eden tüm personelin ileri Volvo eğitiminden ve niteliklerden geçtiği anlamına gelir. Ayrıca ölçüm yapmanıza veya eski sızıntı yapan hortumunuzu söküp getirmenize gerek yoktur. Sadece Volvo hortumlarınızın kesin teknik özellikleri bilgilerine anında erişebilir ve bu erişim sayesinde bayiniz ihtiyacınız olan hortum için kesin olarak neyin gerekli olduğunu bilir.

Temiz tutun

Hidrolik sisteminizdeki kirlenme valflere, pompalara ve diğer bileşenlere zarar verebilir. Bu nedenle her Volvo hortumu gelişmiş bir temizleme işlemine maruz kalır ve kapaklar nakliye sırasında kirlenmeyi önlemek için kullanılır. Ayrıca Volvo Hortum Servisi ile sınıfının en iyi temizlik malzemelerini kullanarak güvenilir bir temizleme prosedürü elde edersiniz.

Neye ihtiyacınız olduğunu biliyor musunuz?

Parça mı sipariş etmek istiyorsunuz? Size yardım etmekten memnuniyet duyarız.

Bir istekte bulunun