Construction Equipment Türkiye
Volvo filtreleri
Volvo Filtreleri

Volvo tarafından, Volvo için imal edilmiştir

Motor, bir Volvo'nun kalbiyse filtreler makinenizin en iyi durumda kalmasına yardımcı olan ciğerleridir. Volvo makineniz ile uyum içinde çalışması için kapsamlı bir şekilde test edilen ve optimize edilen orijinal Volvo Filtreleri en yüksek yapı kalitesine, mükemmel filtrasyon verimliliğine, çok düşük basınç düşüşlerine ve ekstra yüksek kir tutma kapasitesine sahiptir. Tekrar tekrar en yüksek üretkenlik ve karlılık için Volvo Filtrelerini seçin.

Neden Volvo Filtreleri?
  • Uzun servis aralıkları, daha az arıza süresi ve daha düşük bakım maliyetleri.
  • Volvo makinenizin işlevselliğini maksimize edin. Volvo makinenizin tam potansiyelini sadece Volvo Filtreleri ile maksimum duruma getirilebileceği testlerle kanıtlanmıştır.
  • Volvo Filtreleri işiniz için en iyi çözümdür; bileşenleri zararlı partiküllerden korur, aşınmayı azaltır ve servis ömrünü uzatır.

Filtrenin en önemli parçası
  • En yüksek kaliteli üretim malzemelerini ve standartlarını sağlamak için Volvo'ya güvenin. Volvo Filtrelerinde kullanılan ortam, yüksek kaliteli selüloz liflerden üretilmiştir. İnce liflerle çok küçük gözenekli ve sıkı bir ortam oluşur ve çok küçük parçalar bu şekilde filtrede toplanır. Kaba filtreler yüksek kapasitede büyük gözenekli kalın ve açık bir filtreleme ortamı oluşturur.
  • Ortam tasarımcıları, her cins filtrenin gerektirdiği kapasiteye ve arıtma derecesine tam olarak erişene kadar ince ve kalın lifleri birbirlerine karıştırırlar.
  • Volvo'nun by-pass filtrelerinde kullanılan ve çok yüksek basınç altında çalışan ortamlar yeterli güce erişebilmeleri için sentetik liflerle desteklenmektedir.

Volvo Filtreleri yelpazemiz

Motor yağı filtreleri
Motor Yakıt Filtreleri
Motor Hava Filtreleri
Kabin Hava Filtreleri
Hidrolik Yağ Filtreleri
Havalandırma Filtreleri

Neye ihtiyacınız olduğunu biliyor musunuz?

Parça mı sipariş etmek istiyorsunuz? Size yardım etmekten memnuniyet duyarız.

Bir istekte bulunun