Construction Equipment Türkiye
volvo rev gör
Volvo Revizyon Hizmetleri

Yeniden üretilen parçalar ile Volvo'nuzun Volvo olarak kalmasını sağlayın

Daha düşük maliyetle ve daha az çevresel etkiyle Orijinal Volvo Parçalarını seçmenin verdiği tüm güvenden yararlanın.

Güvenilirdir. Dayanıklıdır. Bütçeye uygundur.

Bir Volvo Revizyon parçası, Volvo'nuzdan beklediğiniz tüm yüksek kalite standartlarını sunar. Çünkü Revizyon parçaları Orijinal Volvo Parçalarıdır; orijinal duruma göre yeniden üretilmiştir ve rekabetçi bir fiyata sahiptir. Aslında yeniden üretilen bir parça için kalite standartları yepyeni bir parçanın kalite standartları ile aynıdır. Ve aynı garanti kapsamındadır.

Sizin için doğru parça

Enjektörler, kontrol üniteleri, motorlar, şanzımanlardan  turboşarjlar  ve dizel partikül filtrelerine kadar neye ihtiyacınız olursa olsun; ihtiyaç duyduğunuz parçayı geniş Volvo Revizyon Parçaları yelpazemizde bulabilirsiniz; hepsi makul fiyatla ve güvenebileceğiniz kalite ile.

volvo revizyon özelliklerinin avantajları

Özellikler ve yararları

  • Yeni parçalardan daha uygun maliyetli.
  • Her zaman en güncel teknik özellikler uyarınca.
  • Orijinal Volvo Parçaları ile aynı garanti koşulları.
  • Onarımla karşılaştırıldığında serviste daha az zaman harcanır.
  • Yeni bir parça ile aynı yüksek kalite ve performans.
  • Azaltılmış çevre etkisi.
volvo revizyon özelliklerinin avantajları
Çevre dostu seçim

Bir yeni parça üretimi ile karşılaştırıldığında bir Revizyon parçası %85'e kadar daha az malzeme kullanır ve %80'e kadar daha az enerji tüketir. Bu, bir Revizyon parçasının sadece makineniz ve karar faktörü için doğru seçim olduğu anlamına gelmez aynı zamanda çevre için de doğru seçimdir.

Döngüsel ekonomiye giden yol, günlük olarak yaptığımız seçimlerden geçer ve Revizyon Parçaları bu hedefe birlikte ulaşmamıza yardımcı olur.

Güvenceli kalite

Aşınan bir parça bize geldiği andan itibaren kalite güvencesi başlar. Tüm bileşenleri sökerek, temizleyerek ve titizce inceleyerek başlıyoruz. Yataklar, contalar, burçlar ve benzer elemanlar Orijinal Volvo Parçaları ile değiştirilir. Bileşenler, en güncel teknik özelliği karşılayacak şekilde güncellenir ve en son teknik gereksinimleri yerine getirecek şekilde işlenir. Son olarak tüm Volvo Revizyon Parçalarını fabrikadan çıkmadan önce bir kez daha test ediyoruz.

İşlerinizi büyütün

Bizim buna nasıl katkı sunabileceğimizi tartışalım.

Bizimle temasa geçin