Construction Equipment Türkiye
Durmaları durdurun

Hizmet Süresi Servisleri

Kesinti süreleri, işinizin büyük düşmanlarından biridir. Hem zaman hem de para kaybedersiniz. Burada üretken olmayan durumlara odaklanmanız gerekir.

Çalışma zamanı çözümleri ürün gamımız, ani kesintileri ve maliyetli onarımları önlemenize yardımcı olur. Çözümler, otomatik makine izlemesinden planlı bakıma ve gerçek zamanlı teknik desteğine kadar geniş bir aralıkta sunulur. Operasyonlarınızı kesintisiz sürdürelim. 

Aşağıda daha fazlasını okuyun.

ActiveCare, makinelerinizin ideal koşulda kalmasını sağlamaya yardımcı olmak için 7/24 makine izleme ve filo kullanım raporlarını birleştirir.

Sıvı Analizi, makinenizin sağlığına eşsiz bir bakış açısı sağlayarak, pahalı onarımları ve beklenmedik aksaklık sürelerini önler.

İşinize ve müşterilerinize tam bir gönül rahatlığı ile odaklanın.

Bakım programı, faaliyetlerinize minimum düzeyde müdahale ederek, çalıştığınız uygulamaya uyacak şekilde ayarlanabilir.

Onarım teklifi, tüm kapalı tamiratlar için mutabık kalınan bir bedeli garanti eder, böylece bütçenizi dikkatli bir şekilde değerlendirir ve beklenmedik masraflardan kaçınmanızı sağlar.

Düzenli, planlı Makine İncelemesi, makinenizin her zaman en üst düzeyde olmasını sağlamak için ihtiyacınız olan bilgiyi sağlar.

Kötü bakım yapılmış bir alt takım, makine güvenliğini etkiler, verimliliği azaltır ve diğer hayati bileşenlere zarar verebilir.

Bu güncellemeyle karma filo telematik bilgilerine aynı formatta erişilebilir ve bilgiler mevcut sistemlere kolayca dahil edilebilir.

Lütfen tüm tekliflerimizin tüm ülkelerde geçerli olmadığını aklınızda bulundurun. Daha fazla bilgi için yerel bayiniz ile iletişime geçin.

İşlerinizi büyütün

Bizim buna nasıl katkı sunabileceğimizi tartışalım.

Bizimle temasa geçin