Construction Equipment Türkiye
Building Tomorrow - Volvo brand movie

Küresel bir grup

Volvo CE hakkında

Ürünlerimiz ve servislerimiz 140'den fazla ülkede mevcuttur.

Building Tomorrow

Deneyim, uzmanlık, çözümler

Birinci sınıf inşaat ekipmanlarının önde gelen uluslararası üreticisiyiz ve 14.000'in üzerinde çalışanı ile sektörün en büyük şirketlerinden biriyiz. Kapsamlı bir ürün gamı, küresel olarak sağladığımız üretim, servis ve destek ile, siz tüm işlerinize ihtiyaçlarınıza uygun makineye ve çözüme sahibiz.

Neye inanıyoruz

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir bir geleceğe inanıyoruz. Ve küresel inşaat endüstrisi ile arenamız olarak, bu inancı her yerde insanlar için gerçeğe dönüştürmek amacıyla müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

Sürdürülebilirlik hakkında daha fazla bilgi edinin (İngilizce)
Yenilik

Yenilikçi bakış Volvo Construction Equipment olarak temel ilkelerimizden biridir. Bu şirketimizin temel mantığı ve çalışma anlayışı. İnşaat ve yenilikçi uzmanlık alanında 180 yılı aşan bir deneyime sahip olan Volvo CE teknolojik ilerlemenin ön sırasındadır. Bize göre en son teknolojiye sahip olmak sadece hoş bir durum değildir, aynı zamanda rekabetçi kalmak ve uzun vadede karlılığı korumak için de gereklidir. 

Yenilik hakkında daha fazla bilgi edinin (İngilizce)
İnsanların gücü.

İnsanlara gösterilen özen ve saygı her zaman Volvo'nun çekirdek bir değeridir. Bu, bize her gün, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve bu gezegeni paylaştığımız diğer insanlara karşı nasıl davrandığımız konusunda yol gösteriyor. Şirket kültürümüz, güven, tutku ve açık bir zihniyet etrafında inşa edilmiştir ve ne kadar çok farklı bakış açılarını dinler ve algılarsak o kadar güçlü olacağımızdan eminiz. Çünkü her şeyden öte, dünyayı sadece bir şey daha iyi bir hale getirebilir. İnsanlar.

Volvo ile kariyer fırsatları (İngilizce)

İŞLETMENİZE DEĞER KATAR

Komple çözümler

Volvo sizin için en doğru çözümlere sahiptir. Bu durumda makinenizin tüm ömür döngüsü boyunca ihtiyaç duyacağınız her şeyi sunmamıza ne dersiniz? Sizin gereksinimlerinizi dinleyerek araç sahipliğinin toplam maliyetlerini azaltabilir ve gelirlerinizi daha da artırabiliriz.

Bir Volvo müşterisi olmak komple bir servis paketinin parmaklarınızın ucunda olması demektir. Volvo size uzun vadeli bir ortaklık sunabilir, gelirlerinizi korur ve işinde tutkulu çalışanlar tarafından sunulan yüksek kaliteli parçaların kullanıldığı çok sayıda müşteri çözümü sağlar. Volvo'nun en temel hedefi yatırımlarınızla ilgili olumlu geri dönüş almanızdır.

Servislerimiz hakkında okuyun

Bayi ağımız

Yaşam için desteklendi

Volvo Construction Equipment bayileri işletmemizin omurgasını oluştururken şirket ile makinelerimizi satın alan ve çalıştıran müşterilerimiz arasında önemli bir köprü vazifesi görür. Ne kadar büyük veya küçük olursa olsun Volvo CE bayileri müşterilerine ihtiyaçları olan doğru makineyi seçme ve satın alma süreçleri boyunca tavsiye ve destek sunmak üzere oradadır ve bu sayede makinenin çalışma ömrü boyunca gerekli servis ve bakımın alındığından emin olunmasını sağlar.

Bir bayi ara

Volvo CE üretim tesisleri

Tamamen global

Genel merkezi Gothenburg'da olan Volvo Construction Equipment'ın İsveç, Fransa, Belçika, Almanya, İngiltere, ABD, Brezilya, Hindistan, Çin ve Kore olmak üzere tüm dünya çapında üretim tesislerine sahiptir. Tüm dünya çapında yer alan tesislerimizde lastik tekerlekli yükleyiciler, ekskavatörler, kaya kamyonları, toprak ve asfalt kompaktörleri, asfaltlayıcılar, kompakt ekipman ve malzeme taşıma ekipmanı anlamında kapsamlı bir ürün yelpazesi üretilmektedir.

Konumlarımız keşfedin

Tarihçemiz

Güvenilecek bir ortak

1832 yılında kurulmasından itibaren, Volvo CE yerel bir atölye olarak başlayıp inşaat donanımı konusunda dünyanın en büyük üreticileri arasına girdi.

Geçmişimiz hakkında daha fazla bilgi edinin (İngilizce)