Construction Equipment Türkiye
volvo ataşman tekerlekli ekskavatör

Tekerlekli Ekskavatör Ataşmanları

Kendine özgü bir sınıf

Ataşmanlarınızı çevirin.

Geniş bir kolay monte edilen ataşman yelpazesi size zaman ve maliyetten tasarruf sağlar ve çok amaçlı bir makine yaratır. Steelwrist® tiltorotatörler, hafif hızlı bağlayıcılar, dayanıklı kepçeler ve kırıcılar ile Volvo Tekerlekli Ekskavatörler en etkili ve verimli şekilde kazabilir, yükleme yapabilir, kırabilir ve malzeme taşıyabilir.

Makine modelleri için sunulan ataşmanların farklı pazarlar arasında değişebileceğini lütfen unutmayın.

Hızlı bağlantılar

Operatörün Volvo Ataşmanları hızlı ve kolayca bağlayabilmesini sağlayan bir hızlı bağlayıcı serisi.

Ataşmanlara genel bakış

Kepçeler

Volvo ekskavatörünüzle uyum içerisinde çalışmak üzere üretilmiş orijinal Volvo kepçeleri yelpazesinden bir ürün seçin. Kepçeler doğrudan monteli veya Volvo hızlı bağlantı arayüzleriyle bağlantılı şekilde mevcuttur. GPX, TGX ve CAX kepçeleri özel olarak tiltrotatör ile çalışacak şekilde tasarlanır.

Ataşmanlara genel bakış

Hidrolik kırıcılar

Bir dizi zorlu görevde çalışabilmek için Volvo hidrolik kırıcınız sürekli güç, dayanıklılık ve kırma gücü sağlar. On ton ve altı ağırlıktaki makineler için Volvo kırıcılar mini ekskavatör, beko loder ve skid steer yükleyici için mükemmel uyum sağlar.

Ataşmanlara genel bakış

Devirme rotatörleri

Fabrikada monte edilmiş hızlı bağlantı parçası ve Steelwrist® yatırma döndürücüye sahip bir Volvo ekskavatör ve kepçesi yüksek üretkenlik, güvenlik, hassas kontrol ve azaltılmış yakıt tüketiminin kusursuz bir bileşimini sunar. Yeni bir çalışma şekliyle tanışın ve işlerin Volvo ile yapılmasını sağlayın.

Ataşmanlara genel bakış
Volvo bayi bulma ataşmanlar
Bizimle irtibatta kalın

Şimdi sipariş etmek veya daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bize bir mesaj gönderin.

Bizimle irtibatta kalın