Construction Equipment Türkiye
volvo orijinal motoru
Volvo Motor Parçaları

Bir ömür boyu Volvo kalitesi

Volvo Motor Parçaları teklifi eksiksiz bir motor bakımı sağlar; sızdırmazlık kitleri, silindir gömleği kitleri ve yatak kitleri ve ayrıca geniş bir bireysel yedek parça yelpazesi dahil. Sadece Orijinal Volvo Parçalarını kullanarak, Volvo Motorunuzun tüm ömrü boyunca tasarlandığı gibi güvenilirliğini, performansını, düşük emisyon seviyesini ve birinci sınıf yakıt ekonomisini koruyacağından emin olabilirsiniz.

 

Kilit avantajlar

  • Motor performansını optimize etmek için ve makinenizle mükemmel uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Katı kalite standartlarımıza ve denetim süreçlerimize göre üretilmiştir.
  • Malzemeler, en yüksek dayanıklılık, güvenlik ve çevresel standartları karşılamak için titizlikle seçilir.
  • Tüm sürüş ve iklim koşullarında ideal performansı ve güvenilirliği sağlamak için kapsamlı donanım testi ve saha test programlarına göre onaylanmıştır.

Orijinal Volvo Motor Parçaları seçerek makinenize olası en iyi şekilde bakarsınız ve maksimum makine çalışma zamanı ve kafanızın rahat olması için olası en iyi koşulları yaratarak yıllarca en iyi performansı sağlamaya yardımcı olursunuz.

Alternatörler

Çöl sıcaklıklarından kutup soğuna kadar Volvo Alternatörler, en zorlu çalışma koşullarındaki en yüksek amper ve voltaj çıkışı standartlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Marş Motorları

Yalnızca en yüksek kaliteli malzemeleri kullanarak üretilen Volvo Marş Motorları mükemmel marş ve şarj gücü garanti ederek makinenizin en sert iklimlerde bile güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlar.

Enjektörler

Volvo Enjektörlerin dayanıklı teknolojisi, birinci sınıf yakıt verimliliği elde ederken maksimum güç çıkışı sağlar. Volvo'nun gelişmiş egzoz gazı son işleme sistemleri ile birleştirilerek enjektörler düşük emisyonlar elde etmek için önemli bir role sahiptir.

Turboşarjlar

Volvo Turboşarjlar, yıldan yıla Volvo Motorunuzdan ideal verimliliği ve gerekli tüm performans ve emisyon seviyelerini elde etmek için katı standartlarımızı karşılayacak şekilde üretilmiştir.

Her türlü onarım koşulu karşılayacak şekilde tasarlanan onarım kitlerimizi duydunuz mu?
Daha fazlasını bulun