Construction Equipment Polska
osprzęt koparki volvo

Osprzęt do koparek kołowych

Młoty hydrauliczne

Rozbiją każdą przeszkodę

Młoty hydrauliczne Volvo zaprojektowane do harmonijnej pracy z koparkami kołowymi Volvo zapewniają stabilną moc i wydajność, uderzenie po uderzeniu. Dzięki trwałej konstrukcji oraz kompleksowej ofercie narzędzi roboczych i konfiguracji młotów pasujących do wielu zastosowań młoty hydrauliczne Volvo są przygotowane do realizacji najbardziej wymagających projektów.

Lokalni dealerzy chętnie udzielą dodatkowych informacji o dostępnych uchwytach, które pasują do systemów szybkozłączy Twojej maszyny. 

osprzęt koparki volvo hb14

HB14 Low Noise (ograniczony poziom hałasu)

Młoty hydrauliczne Volvo zaprojektowane do harmonijnej pracy z koparkami Volvo zapewniają stabilną moc i wydajność, uderzenie po uderzeniu.

Dostępne do: EWR150E, EWR130E

osprzęt koparki volvo hb15

HB15 Low Noise (ograniczony poziom hałasu)

Dzięki trwałej konstrukcji oraz kompleksowej ofercie narzędzi roboczych i konfiguracji młotów pasujących do wielu zastosowań młoty hydrauliczne Volvo są przygotowane do realizacji najbardziej wymagających projektów.

Dostępne do: EWR150E

osprzęt koparki volvo hb18

HB18 Low Noise (ograniczony poziom hałasu)

Potężne młoty hydrauliczne Volvo gwarantują imponujące efekty pracy, a jednocześnie ograniczają zużycie paliwa i obciążenie maszyny — bez względu na wykonywaną pracę.

Dostępne do: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E, EWR150E

osprzęt koparki volvo hb21

HB21 Low Noise (ograniczony poziom hałasu)

Silnik o dwóch prędkościach w połączeniu z szeroką gamą dostępnych narzędzi roboczych sprawia, że młoty hydrauliczne Volvo to elastyczne i dopasowane do potrzeb rozwiązanie, idealne do wielu różnych zastosowań.

Dostępne do: EW220E

osprzęt koparki volvo hb22

HB22 Low Noise (ograniczony poziom hałasu)

Młot hydrauliczny Volvo — skonstruowany z myślą o ciężkich zadaniach — pozwala sprostać najtrudniejszym wyzwaniom i dłużej pracować z maksymalną wydajnością.

Dostępne do: EW220E

Volvo — wyszukiwarka dealerów — osprzęt
Bądźmy w kontakcie

Chcesz złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje? Wyślij do nas wiadomość.

Bądźmy w kontakcie