Construction Equipment Polska
osprzęt koparki volvo

Osprzęt do koparek gąsienicowych

Młoty hydrauliczne

ROZBIJĄ KAŻDĄ PRZESZKODĘ

Młoty hydrauliczne Volvo zaprojektowane do harmonijnej pracy z koparkami Volvo zapewniają stabilną moc i wydajność, uderzenie po uderzeniu. Dzięki trwałej konstrukcji oraz kompleksowej ofercie narzędzi roboczych i konfiguracji młotów pasujących do wielu zastosowań młoty hydrauliczne Volvo są przygotowane do realizacji najbardziej wymagających projektów.

Lokalni dealerzy chętnie udzielą dodatkowych informacji o dostępnych uchwytach, które pasują do systemów szybkozłączy Twojej maszyny.

osprzęt koparki volvo hb14

HB14 Low Noise (ograniczony poziom hałasu)

Młoty hydrauliczne Volvo zaprojektowane do harmonijnej pracy z koparkami Volvo zapewniają stabilną moc i wydajność, uderzenie po uderzeniu.

Dostępne do: ECR145E, EC140E

osprzęt koparki volvo hb15

HB15 Low Noise (ograniczony poziom hałasu)

Dzięki trwałej konstrukcji oraz kompleksowej ofercie narzędzi roboczych i konfiguracji młotów pasujących do wielu zastosowań młoty hydrauliczne Volvo są przygotowane do realizacji najbardziej wymagających projektów.

Dostępne do: ECR145E

osprzęt koparki volvo hb18

HB18 Low Noise (ograniczony poziom hałasu)

Potężne młoty hydrauliczne Volvo gwarantują imponujące efekty pracy, a jednocześnie ograniczają zużycie paliwa i obciążenie maszyny — bez względu na wykonywaną pracę.

Dostępne do: EC180E, EC160E

osprzęt koparki volvo hb21

HB21 Low Noise (ograniczony poziom hałasu)

Silnik o dwóch prędkościach w połączeniu z szeroką gamą dostępnych narzędzi roboczych sprawia, że młoty hydrauliczne Volvo to elastyczne i dopasowane do potrzeb rozwiązanie, idealne do wielu różnych zastosowań.

Dostępne do: ECR235E, EC230 Electric, EC230, EC220E, EC200E

osprzęt koparki volvo hb22

HB22 Low Noise (ograniczony poziom hałasu)

Młot hydrauliczny Volvo — skonstruowany z myślą o ciężkich zadaniach — pozwala sprostać najtrudniejszym wyzwaniom i dłużej pracować z maksymalną wydajnością.

Dostępne do: ECR235E, EC230 Electric, EC230, EC220E, EC200E

Volvo Attachment Hydraulic Breaker HB25

HB25 Low Noise

Każdy element zaprojektowano tak, by młot doskonale współdziałał z Twoją maszyną Volvo i cechował się idealną równowagą między masą a mocą.

Dostępne do: EC250E HYBRID, EC250E

Volvo Attachment Hydraulic Breaker HB30

HB30 Low Noise

Oferowane młoty dostarczamy w postaci kompleksowego pakietu — a więc razem ze wskazanymi przewodami, uchwytami i narzędziami — dzięki czemu możesz od razu brać się do pracy.

Dostępne do: ECR355E, EC300E HYBRID, EC300E

osprzęt koparki volvo hb36

HB36 Low Noise (ograniczony poziom hałasu)

Młoty hydrauliczne Volvo są łatwe w obsłudze i dostarczane gotowe do pracy. Gwarantują jednolitą jakość i skuteczność działania, pozwalając osiągać doskonałe rezultaty w każdych warunkach.

Dostępne do: EC400, EC380E HYBRID, EC380E, EC350E HYBRID, EC350E

osprzęt koparki volvo hb38

HB38 Low Noise (ograniczony poziom hałasu)

Młot hydrauliczny Volvo jest oferowany wraz z szeroką gamą dostępnych narzędzi roboczych, które ułatwiają realizację różnych zadań — tak w jednym, jak i w wielu miejscach pracy.

Dostępne do: EC400, EC380E

osprzęt koparki volvo hb48

HB48 Low Noise (ograniczony poziom hałasu)

Bez względu na to, gdzie i nad czym pracujesz, młoty hydrauliczne Volvo wyróżnia znakomita wszechstronność, wydajność i wytrzymałość.

Dostępne do: EC500, EC480E

Volvo Attachment Hydraulic Breaker HB75

HB75 Low Noise

Osiągaj maksymalną produktywność dzięki młotom hydraulicznym Volvo, które za każdym uderzeniem zapewniają optymalną moc i wydajność.

Dostępne do: EC750E

Volvo — wyszukiwarka dealerów — osprzęt
Bądźmy w kontakcie

Chcesz złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje? Wyślij do nas wiadomość.

Bądźmy w kontakcie