Construction Equipment Polska
Volvo Services Foundation Services

Od samego początku

Nowa definicja sukcesu

Od samego początku

Każda maszyna Volvo objęta jest legendarnym wsparciem marki Volvo — wyznaczającym branżowe standardy od 1832 roku. Zarówno nabywcom maszyn nowych, jak i używanych, nasza globalna sieć dealerów i serwisów oferuje całodobową obsługę, w tym monitorowanie maszyn i dostępność części zamiennych na najwyższym światowym poziomie. Jest to fundament oferty usługowej Volvo, zatem możesz mieć pewność, że od samego początku otoczymy opieką Twoją maszynę i jej użytkowników.

Globalna sieć dealerów

Volvo prowadzi rozbudowaną sieć serwisową, gotową odpowiadać na potrzeby klientów w oparciu o lokalną wiedzę i globalne doświadczenie. Infrastruktura placówek dealerskich i warsztatów oraz wyspecjalizowany personel na całym świecie korzystają z zasobów wiedzy całej organizacji Volvo.

Serwisanci Volvo

Wykwalifikowani technicy dealera Volvo znają maszyny Volvo „od podszewki” i jak nikt inny potrafią wykorzystać ich techniczny potencjał. Wiedzę i doświadczenie uważamy za nieodłączny składnik naszej oferty. Dlatego nasi specjaliści są nieustannie szkoleni i wciąż zdobywają wiedzę o najnowszych standardach i narzędziach oferowanych przez Volvo.

Dostępność części na całym świecie

Żaden producent odrębnych części nie może konkurować z firmą Volvo jako dostawcą rozwiązań kompleksowych. Każdą potrzebną część — nawet do maszyny Volvo zakupionej wiele lat temu — jesteśmy w stanie dostarczyć i wymienić szybko oraz bezpiecznie. W jednym źródle — u Twojego dealera Volvo — za pośrednictwem naszej rozbudowanej sieci logistycznej dostępne są setki tysięcy różnych części.

Kompleksowe gwarancje

Jakość wiąże się nieodłącznie z marką Volvo i stanowi najważniejszą cechę produktów, które projektujemy i produkujemy od ponad 185 lat. Własne przekonanie o jakości naszych produktów staramy się zaszczepić u klientów, oddając im do dyspozycji naszą całościową ofertę, która łączy w sobie standardową gwarancję z elastycznym programem rozszerzonej ochrony. Również zakup oryginalnych części Volvo jest w pełni bezpieczny, ponieważ objęte są one kompleksowymi gwarancjami.

Szkolenia wstępne

Po dostarczeniu maszyny Volvo nasi specjaliści zaoferuję wstępny instruktaż i na miejscu przeszkolą operatorów, by możliwe było jak najszybsze rozpoczęcie efektywnej pracy.

CareTrack

CareTrack, jeden z wielu systemów informacyjnych monitorujących maszynę, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Należy do standardowego wyposażenia naszych większych maszyn i zapewnia swobodny dostęp do danych dotyczących godzin pracy i położenia. Generuje także alerty, które pomagają w planowaniu efektywnej obsługi serwisowej. Poza podstawowymi możliwościami dostępne są liczne funkcje, które pomagają operatorowi w wydajnej pracy, podnoszą produktywność i ograniczają koszty paliwa.

Proaktywny monitoring

Proaktywne monitorowanie utrzymuje maszynę w ruchu. Volvo zdalnie monitoruje dane z naszego własnego ośrodka Uptime Center, a uzyskane w ten sposób dane umożliwiają przewidywanie ewentualnych awarii, zanim jeszcze faktycznie wystąpią. W rezultacie nieplanowane przestoje i koszty napraw zostają ograniczone do minimum, a Twoja firma efektywniej korzysta z posiadanego sprzętu.

Pomoc serwisowa

Nasz cel to zapewnienie bezproblemowej, produktywnej i rentownej eksploatacji maszyn naszych klientów, dlatego oferujemy szybką i profesjonalną pomoc serwisową.

Produkty promocyjne Volvo

Nasze maszyny są w unikalny sposób projektowane, wytwarzane i objęte wsparciem technicznym. Użytkownicy maszyn Volvo na całym świecie są z nich dumni. Zapraszamy do zakupu oficjalnych produktów promujących Volvo, w tym odzieży, zabawek, artykułów kolekcjonerskich i innych wyrobów, które odzwierciedlają wartości naszej marki.